Uwaga! Bardzo istotna wiadomość dla wszystkich mieszkańców Warszawy. Zaginęła 16 – letnia Adela, trwają jej poszukiwania. Wszyscy, którzy ją widzieli proszeni są o kontakt!

Sytuacja wydarzyła się 1 września na dzielnicy Ochota w Warszawie. 16 – letnia Adela Barbara Wójcik pokłóciła się z ojcem, a następnie – około godziny 16:00 – wyszła z domu i zaginęła bez śladu.

Ojciec od razu zawiadomił odpowiednie służby.

- Policjanci przyjęli zgłoszenie o zaginięciu i rozpoczęli działania. Na chwilę obecną trwają poszukiwania dziewczyny – mówi funkcjonariusz policji Karol Cebula.

Wszyscy, którzy widzieli dziewczynę proszeni są o kontakt!

Jak wynika z relacji ojca dziewczyny, nastolatka ma 170 cm wzrostu, ma ciemne włosy sięgające za ramiona oraz piwne oczy. Tego dnia ubrana była w sportowe ubrania.

Wszystkie osoby, które widziały nastolatkę proszone są o powiadomienie Komendy Rejonowej Policji III przy ul. Opaczewskiej 8.

Numer telefonu: 47 723 93 50 lub 47 723 93 51

Adres e-mail: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PILNY APEL SANEPIDU DO PASAŻERÓW. PODRÓŻUJĄCY W OSTATNIM CZASIE TYMI ŚRODKAMI KOMUNIKACJI POWINNI SIĘ NIEZWŁOCZNIE SKONTAKTOWAĆ ZE SŁUŻBAMI

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: WSPANIAŁA SZTUCZKA Z WYKORZYSTANIEM RYŻU, KTÓRA EFEKTYWNIE POPRAWI ŻYCIE NA CO DZIEŃ. NIEWIELE OSÓB O NIEJ WIE, A DZIAŁA CUDA

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: KOLEJNA POPULARNA KOLEŻANKA STAJE W OBRONIE ANNY LEWANDOWSKIEJ. DOMINIKA GWIT NIE POCZUŁA SIĘ URAŻONA FILMIKIEM O OTYŁYCH