Mieszkańcy Warszawy wczoraj mogli doświadczyć przerażającego widoku, jakim był pożar auta osobowego. Wyglądało to wprost nieprawdopodobnie! Jaka zatem była przyczyna pożaru?

Pożar auta – jak powszechnie wiadomo – jest czymś niebywale niebezpiecznym. Przez unoszące się płomienie ognia oraz kłęby czarnego dymu nigdy nie wiadomo, czy w środku znajduje się człowiek.

Ponadto, płonące auto stwarza także inne zagrożenie, gdyż w każdej chwili może wybuchnąć powodując szkody dookoła, w tym zagrażając osobom obserwującym wydarzenie.

Auto spłonęło niemalże doszczętnie

Sytuacja miała miejsce wczoraj, 31 sierpnia na warszawskim Wilanowie, a dokładniej na skrzyżowaniu Przyczółkowej z aleją Wilanowską.

Samochód spłonął niemal doszczętnie – na szczęście w środku nie było nikogo. Nie wiadomo także jaka była przyczyna pożaru.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE