Szarik – pies, który jeździł czołgiem, to bohater popularnego serialu ,,Czterej pancerni i pies”. Mówi się, że to własnie on przetarł szlaki kolejnym zwierzakom, grającym w polskich produkcjach. Poznaj nieznane dotąd oblicze psiego aktora.

Szarik to jedna z głównych postaci serialu. Jest tak ważny, że znalazło się dla niego miejsce w czołgu. To właśnie dzięki niemu bohaterowie niejednokrotnie wychodzili z opresji cało.

Jak zdradza Pikio.pl, Szarik (z rosyjskiego oznacza kuleczkę, bohater otrzymał takie imię, bo jako szczeniak przypominał futrzaną kulkę) grany był przez aż trzech psich aktorów. Trymer, Atak i Spik – to imiona trzech psów wcielających się w role Szarika.

Każdy z nich był odpowiedzialny za inne sceny. Najczęściej na ekranie pojawiał się Trymer. Atak za to, wykorzystywany był  w scenach wymagających dużego wysiłku oraz prędkości.

Zaskakujący jest fakt, że Trymer, nie przepadał za Jankiem! Było to problematyczne podczas kręcenia scen sympatii. Dlatego, że pies nie lubił swojego opiekuna, ciężko było nakręcić sceny w których np. pies liże Janka po rękach. Aby taka sytuacja była w ogóle możliwa, aktorowi smarowano ręce… koglem moglem!

Poznaj Kena, małego bohatera: MAŁY WIELKI BOHATER. POZNAJCIE KENA – CHŁOPCA, KTÓRY W WIEKU 8 LAT ZAŁOŻYŁ SCHRONISKO

Kolejny miłosny skandal z udziałem księcia Karola, zobacz: OH KAROL! NIESZCZĘŚLIWY ROMANS KSIĘCIA WALII I CÓRKI AUSTRALIJSKIEGO BIZNESMENA

Ewelina Rozworska