Jak przypomina portal "Pomponik", Agnieszka Kotulanka przez wiele lat wcielała się w uwielbianą przez widzów postać Krystyny Lubicz. Niespodziewanie aktorka zniknęła z "Klanu", a w mediach coraz częściej mówiło się o tym, że Kotulanka zmaga się z poważnymi problemami. W 2018 roku pojawiła się informacja o jej śmierci, która była szokiem dla wszystkich. Jak pracę z Agnieszką Kotulanką wspomina jej serialowa córka - Kaja Paschalska?

Niełatwe życie Agnieszki Kotulanki

W lutym tego roku obchodziliśmy trzecią rocznicę śmierci Agnieszki Kotulanki. Jej nagłe odejście było ogromnym szokiem nie tylko dla jej najbliższych, ale także dla fanów jej aktorskiego talentu. Z oficjalnych informacji wynika, że przyczyną jej śmierci był wylew krwi do mózgu.

Aktorka zdobyła sympatię widzów przede wszystkim za sprawą roli Krystyny Lubicz w serialu "Klan". Niespodziewanie Kotulanka zniknęła z ekranu, a w mediach coraz częściej mówiło się, że przyszło jej się mierzyć z poważnymi problemami osobistymi. W grę wchodzić miało również uzależnienie od alkoholu.

Agnieszka Kotulanka/YouTube @Paula Rodak
Agnieszka Kotulanka/YouTube @Paula Rodak
Agnieszka Kotulanka/YouTube @Paula Rodak

W "Na Żywo" koleżanka Agnieszki Kotulanki zdradzała, że aktorka wychowywała się w domu, w którym obecny był alkohol. Sama miała sięgnąć po niego już w czasach studenckich. Niestety aktorka nie miała też szczęścia w miłości. Jej małżeństwo z Jackiem Sasem-Uchrynowskim z początku układało się dobrze, jednak nie przetrwało próby czasu. Para się rozstała. Alkohol miał pomóc aktorce ukoić ból.

Kaja Paschalska o Agnieszce Kotulance

Kaja Paschalska przez wiele lat wcielała się w serialową córkę bohaterki granej przez Agnieszkę Kotulankę. Przez długi czas młoda aktorka nie wypowiadała się na temat starszej koleżanki po fachu. Teraz, po trzech latach od jej nagłej śmierci postanowiła wreszcie przerwać milczenie.

Kaja Paschalska i Agnieszka Kotulanka na planie "Klanu"/YouTube @Gossip TV
Kaja Paschalska i Agnieszka Kotulanka na planie "Klanu"/YouTube @Gossip TV
Kaja Paschalska i Agnieszka Kotulanka na planie Klanu/YouTube @Gossip TV

Paschalska nie ukrywa, że śmierć serialowej mamy była dla niej "straszną stratą", nie tylko w wymiarze prywatnym, ale także w odniesieniu do serialu. "Aga wnosiła taką energię fajną, była niesamowitą kobietą. Straszna szkoda" - wyznała Kaja Paschalska w rozmowie z "Faktem".

Spodziewaliście się?

To też może cię zainteresować: Joanna Koroniewska z córką trafiła do szpitala. Co się stało z dziewczynką? Niepokojące wieści

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Martyna Wojciechowska podnosi się po trudnym czasie. Co wydarzyło się w jej życiu? Podróżniczka promienieje

O tym się mówi: Niepokojące doniesienia pogodowe. Z podobnym kataklizmem nie mieliśmy do czynienia od 170 lat. Konieczna jest ewakuacja