Natalia zaginęła w tajemniczych okolicznościach zaraz po wymianie wiadomości tekstowych z siostrą. Krewna utrzymuje, że sms-y nie były autorstwa jej siostry.

Wcześniej kobiety odbyły ze sobą rozmowę wideo, podczas której Natalia przebywała za kierownicą własnego samochodu. Śledztwo wykazało, że po zaginięciu Natalii jej samochód zaparkowany był w garażu, a płaszcz, torebka i telefon zostały w domu.

Dotarła samochodem do domu, nim zginęła

Wraz z kobietą zaginął jedynie jej portfel. W porozumieniu z prokuraturą policja zatrzymała w tej sprawie męża zaginionej, po tym jak odnaleziono jej ciało w podpoznańskim lesie.

Teraz media donoszą, że zatrzymany przez mundurowych mąż Natalii ujawnił kulisy śmierci swojej żony. Jak się okazuje, Adam R. z początku ukrywał fakt, że 14 czerwca nocą wyszedł z domu, jednak nagranie z monitoringu ujawniło, że 60-latek opuścił wówczas dom.

W chwili zabójstwa, w domu był 10-letni syn

Zobacz zdjęcie TUTAJ

W wyniku śledztwa mąż Natalii ujawnił, że tego dnia pokłócili się, a następnie Adam R. uderzył żonę, co w rezultacie zapoczątkowało poważną awanturę. Sprawy wymknęły się spod kontroli, a gdy mężczyzna zorientował się, że jego żona nie żyje, w panice umieścił jej ciało w bagażniku własnego samochodu i opuścił posesję.

Spanikował i wywiózł żonę do lasu

Jadąc przed siebie bez celu, dotarł do miejsca, gdzie w rezultacie porzucił ciało Natalii. Odnaleziona została na obrzeżach Poznania w środku lasu. Po przyznaniu się do wszystkiego mężczyzna dodał, że w najbardziej newralgicznym momencie w domu przebywał śpiący 10-letni syn małżonków.

Sekcja zwłok miała miejsce 20 czerwca w czwartek, a jej wyniki wykazały uduszenie i bardzo gwałtowną śmierć. Według informacji prokuratury, mężczyzna zadeklarował poddanie się najwyższej karze, zaznaczył także, że wróciłby do aresztu, gdyby jakimś cudem wypuszczono go do domu.

Zerknij: Dalszy ciąg afery Zalewskiego i Szymczaka. Oświadczenie influencera ludzi skrajne emocji

Nie przegap: 77-letni Wojciechowski ponownie ojcem. Młoda partnerka znów podarowała mu dziecko. Karol Strasburger zabrał głos w tej sprawie