Bielsko-Biała stoi wstrząśnięta po zaginięciu trzyletniej Hani Nachman, której ślad zaginął podczas ferii zimowych. Dramatyczny apel matki dziewczynki na mediach społecznościowych rozpala serca społeczeństwa do aktywnego poszukiwania.

Matka Hani Nachman, zrozpaczona i pełna niepokoju, opublikowała wzruszający wpis na swoim profilu, prosząc o pomoc w odnalezieniu córki. "Córeczko, gdziekolwiek jesteś, kocham Cię" — to poruszające słowa, które sprawiły, że społeczność Bielska-Białej zjednoczyła się w wysiłku odnalezienia zaginionej dziewczynki.

Informacje przekazane przez matkę rzucają nowe światło na dramatyczne okoliczności zaginięcia. Ojciec Hani nie tylko nie przyprowadził jej z powrotem po feriach zimowych, ale także zniknął z jej życia, zmieniając miejsce zamieszkania, blokując telefon i zerwawszy wszelkie kontakty z rodziną i przyjaciółmi. To działało jak katalizator, mobilizując matkę do desperackiego apelu o pomoc.

Wpis matki, zawierający szczegóły na temat ojca Hani, jego wyglądu i ubioru, sprawił, że społeczność jest jeszcze bardziej zaniepokojona. Ojciec, mężczyzna polskiego pochodzenia, posługujący się także językiem angielskim, został opisany jako wysoki, ciemnowłosy, szczupłej budowy ciała, będący programistą pracującym zdalnie. Rzeczywistość, że odseparował dziecko od rodziny i środowiska, budzi obawy co do bezpieczeństwa Hani.

Policja Bielsko-Biała prowadzi intensywne poszukiwania, publikując rysopis Hani oraz informacje kontaktowe dla osób posiadających informacje. Dziewczynka ma około 105 cm wzrostu, jasne oczy, kręcone blond włosy i ubrana była w czerwoną kurtkę podczas zaginięcia.

Apel matki zdobył natychmiastowe wsparcie społeczności, która teraz czuwa, mobilizuje się i wspólnie poszukuje Hani. Każda informacja może okazać się kluczowa w odnalezieniu dziewczynki. Sprawa jest zgłoszona na policję, jednak czas jest kluczowy. Rodzina prosi o udostępnianie informacji oraz kontakt w wiadomościach prywatnych w razie posiadania jakiejkolwiek istotnej informacji. Zjednoczmy się jako społeczność w tej trudnej chwili i pomóżmy odnaleźć Hani Nachman. Jej bezpieczeństwo zależy teraz od nas wszystkich.

To też może cię zainteresować: Fatalne wieści o zdrowiu Jadwigi Barańskiej. Jej mąż prosi o pilne wsparcie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Lekarze odmówili pomocy Tomaszu Komendzie. Był gotów zapłacić każde pieniądze za leczenie