Jak przypomina portal "Super Express", niedzielny wieczór upłynął nam pod znakiem wieczorów wyborczych organizowanych przez wszystkie największe stacje telewizyjne i portale internetowe. O sondażowych wynikach wyborów parlamentarnych debatowano również w TVP. Uwagę wszystkich przykuło zachowanie Danuty Holeckiej, która z niezwykłą sympatią zwracała się nie tylko do polityków Prawa i Sprawiedliwości, ale także do przedstawicieli opozycji. Dziennikarka przerwała nawet politykowi PiS, oddając głos przedstawicielowi dotychczasowej opozycji.

Główna twarz TVP

Danuta Holecka po przejęciu władzy przez PiS stała się jedną z głównych twarzy TVP. Jej znakiem rozpoznawczym była nieugiętość w wytykaniu błędów opozycji i chwaleniu obozu władzy. To Holeckiej powierzono prowadzenie niedzielnego wieczoru wyborczego, w którym zaprezentowano wyniki sondażowe.

W mediach społecznościowych pojawiła się lawina komentarzy, w których internauci zwrócili uwagę na spore zmiany. Jedną z nich były proporcje zaproszonych gości. Do tej pory we wszystkich programach publicystycznych w większości byli przedstawiciele obozu Zjednoczonej, którym towarzyszyło zwykle dwóch polityków partii opozycyjnych.

W niedzielny wieczór PiS reprezentowała tylko posłanka Joanna Lichocka. Jednak nie to zaskoczyło komentujących najbardziej.

Danuta Holecka/YouTube @TVP Info
Danuta Holecka/YouTube @TVP Info
Danuta Holecka/YouTube @TVP Info

Zachowanie Holeckiej zwróciło uwagę

Danuta Holecka zwracała się do wszystkich obecnych w studiu polityków słowami "kochani". Apelowała również do swoich gości, aby ci się nie kłócili w "święto demokracji". To jednak nadal nie wszystko!

W pewnym momencie Holecka przerwała posłance PiS, żeby oddać głos przedstawicielowi opozycji. Także obserwatorzy zauważyli zmianę retoryki. Dziennikarze portalu "Onet" piszą o "wielkiej zmianie poziomu debaty".

Danuta Holecka/YouTube @Piękne Polskie Dziennikarki i Prezenterki TV
Danuta Holecka/YouTube @Piękne Polskie Dziennikarki i Prezenterki TV
Danuta Holecka/YouTube @Piękne Polskie Dziennikarki i Prezenterki TV

A wy, co sądzicie o tej nagłej zmianie w studiu TVP?

To też może cię zainteresować: Internauci nie kryją poruszenia. Coraz więcej osób zgłasza obecność tego owada w domach i mieszkaniach. Czy mamy powody do obaw

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nie milkną plotki na temat małżeństwa Golców. Żona muzyka zabrała głos, potwierdzając to, o czym się ostatnio mówiło

O tym się mówi:Dyrektor szpitala w Nowym Targu dostał nagrodę finansową. Wiele osób nie kryje oburzenia i przypomina ciężarną Dorotę, która tu straciła życie