Jak przypomina portal „Goniec”, w niedzielę 18 czerwca sprawdził się najczarniejszy scenariusz dotyczący poszukiwań Anastazji, która zaginęła kilka dni wcześniej na greckiej wyspie Kos. Brat zmarłej Polki podzielił się poruszającym wpisem, w którym złożył swojej zmarłej siostrze obietnicę.

Tragiczny finał poszukiwań Anastazji

27-letnia Anastazja zaginęła 12 czerwca. Służby zaalarmował jej partner, kiedy kobieta nie pojawiła się na umówionym spotkaniu. Śledczy prowadzili intensywne poszukiwania. Ustalono, że Polka miała przyjąć propozycję jednego z obcokrajowców, który zaproponował jej, że ją podwiezie.

W pobliżu miejsca zamieszkania 32-letniego obywatela Bangladeszu, z którym widziana była Anastazja, znaleziono nie tylko jej telefon, ale i ciało. W mieszkaniu mężczyzny zabezpieczono ślady DNA zaginionej, zakrwawioną bluzę, a także bilet lotniczy do Włoch.

Ciało kobiety miał zidentyfikować jej partner, który potwierdził tragiczne wieści, zamieszczając w swoich mediach społecznościowych wiele mówiące zdjęcie czarnej wstążki.

Anastazja/YouTube @TVP Info
Anastazja/YouTube @TVP Info
Anastazja/YouTube @TVP Info

Poruszające pożegnanie Anastazji

Śmierć młodej Polki wywołała ogromne poruszenie w naszym kraju. W sieci pojawiły się kondolencje dla rodziny i bliskich Anastazji. Swoje pożegnanie postanowił zamieścić również brat ofiary. Jego słowa łamią serce.

„Trudno mi to napisać… ale spoczywaj w spokoju siostrzyczko!” - napisał mężczyzna, składając zmarłej obietnicę, że „sprawiedliwości stanie się zadość”. Do swojego wpisu brat Anastazji dołączył jej czarno-białe zdjęcie.

Wpis brata Anastazji/Facebook
Wpis brata Anastazji/Facebook
Wpis brata Anastazji/Facebook

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom Anastazji składamy najszczersze wyrazy współczucia, życząc im dużo siły w tych niezwykle trudnych dla nich chwilach.

To też może cię zainteresować: Są najnowsze ustalenia w sprawie zdarzenia z 27-letnią Polką. Śledczym udało się ustalić, co robił podejrzany po zaginięciu kobiety. Zaskakujące fakty

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jarosław Bieniuk zdobył się na wyjątkowo osobiste wyznanie. Dotyczy jego dzieci. "Muszę się z tym pogodzić"

O tym się mówi: Kolejne niebezpieczne zjawisko atmosferyczne zarejestrowano w Polsce. Szkody w miejscu zdarzenia potwierdzają, do czego doszło