Jak podaje portal "Wirtualna Polska", w ubiegłym roku telewizja założona przez ojca Tadeusza Rydzyka zaliczyła spadek oglądalności. Średnia oglądalność minutowa TV Trwam wynosiła w ubiegłym roku 24,7 tysięcy widzów. Oznacza to spadek aż o 23 procent względem 2021 roku. Te informacje z pewnością nie cieszą toruńskiego redemptorysty.

Wyniki oglądalności nie zachwycą Rydzyka

Zgodnie z danymi przedstawionymi przez Nielsen Audience Measurement ubiegłoroczna minutowa widownia TV Trwam sięgała 24,7 tysięcy widzów. Udział stacji toruńskiego redemptorysty wyniósł 0,42 proc. W obu przypadkach telewizja ocja Rydzyka zanotowała spadek.

W 2021 roku stacja odnotowywała średnio 32,1 tysięcy widzów, osiągając 0,52 proc. udziału w rynku. Zła wiadomość dla Rydzyka jest taka, że utrzymuje się wyraźny trend spadkowy. W 2020 roku widownia katolickiej stacji sięgała 35,7 tysięcy osób, co dawało jej 0,55 proc. udziału.

W rankingu oglądalności 2022 roku stacja Tadeusza Rydzyka zajęła dopiero 37 lokatę i wyprzedziło jej wiele kanałów, które w przeciwieństwie do niej, nie są dostępne na darmowym multipleksie, jak choćby Polsat Cafe, czy TVN Style.

Tadeusz Rydzyk. Źródło: youtube.com
Tadeusz Rydzyk. Źródło: youtube.com
Tadeusz Rydzyk. Źródło: youtube.com

To nie jedyne zmartwienie ojca Tadeusza Rydzyka

W marcu tego roku ojciec Tadeusz Rydzyk nie krył obaw o przychody prowadzonych przez niego mediów. Duchowny żalił się, że podwyższenie kwoty wolnej od podatku, a także obniżenie stawki podatku do 12 procent, może oznaczać dla organizacji pożytku publicznego mniejsze wpływy.

"Jeśli wpłaty będą niższe, to nie będziemy mogli czynić dobra" - przekonywał wówczas duchowny, apelując do swoich słuchaczy i odbiorców o wpłaty. Wskazywał również na konieczność znalezienia osób, "które utożsamiają się z naszymi celami".

Tadeusz Rydzyk. Źródło: youtube.com
Tadeusz Rydzyk. Źródło: youtube.com
Tadeusz Rydzyk. Źródło: youtube.com

Zaskoczeni spadkiem oglądalności TV Trwam?

To też może cię zainteresować: Polski Związek Narciarski przekazał dobre wieści na temat Dawida Kubackiego. Kibicie czekali na tę informację z niecierpliwością. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rekordowa cena na monetę z PRL-u. Jeszcze 50 lat temu można było ją znaleźć niemal w każdym domu. Ile można za nią dostać na rynku kolekcjonerskim

O tym się mówi: Meteorolodzy nie mają dla nas dobrych informacji. Aura zmieni się nagle w ciągu zaledwie kilkunastu godzin. Prognoza pogody na czerwiec rozczarowuje