Jak przypomina portal "Goniec", od kilku dni cała Polska żyje sprawą śmierci 8-letniego Kamilka z Częstochowy, który zmarł w poniedziałek 8 maja. Chłopiec trafił do szpitala ze złamaniami i rozległymi oparzeniami, które przez 5 dni nie były leczone. Głos w sprawie zabrało już wiele osób na czele z politykami. Kilka słów do dyskusji dorzucił autor bloga "Służba Więzienna Okiem Klawisza". Padły wyjątkowo mocne słowa.

Popularny bloger pożegnał Kamila

Dramatyczną walkę o życie Kamila śledziła cała Polska. Po jego bestialskim skatowaniu przez kraj przetoczyła się dyskusja, w której zastanawiano się, dlaczego w rodzinie, która znajdowała się pod opieką tak wielu instytucji, mogło dojść do podobnej tragedii. Po tym, jak Kamil zmarł, odżyła dyskusja o karze śmierci.

Głos w sprawie zabrał również popularny w sieci bloger, autor "Służby Więziennej Okiem Klawisza". W dniu śmierci Kamila zamieścił w mediach społecznościowych poruszające pożegnanie.

Mocne słowa po śmierci Kamila

Ostatnio popularny Klawisz, opublikował nagranie, w którym powiedział, jak czują się strażnicy więzienni w takich sytuacjach, jak ta. Nie gryzł się przy tym w język.

"Funkcjonariusz przez wiele lat będzie musiał tę mordę oglądać codziennie. Będzie musiał patrzeć temu... już nie chcę używać pewnych słów, prawie człowiekowi, w oczy, ale będzie musiał zagryźć zęby, bo nic nie może zrobić" - słyszymy na nagraniu.

Mężczyzna zwrócił również uwagę na fakt, że "klawisze" muszą każdego dnia dbać o to, żeby zwyrodnialcy podobni do ojczyma Kamila B. nie zostali skrzywdzeni przez kolegów z celi. Przypomniał, że za niedopełnienie obowiązków, strażnikom więziennym grozi więzienie.

Co sądzicie o takim stanowisku?

To też może cię zainteresować: Smutne informacje obiegły media. Znany i lubiany aktor "odszedł w wieku, w którym jeszcze nie czas na odejście"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Książę William nie zostawia na zachowaniu młodszego brata suchej nitki. Czy pojednanie między synami księżnej Diany jest jeszcze możliwe

O tym się mówi: Ekspertka oceniła szanse Blanki na Eurowizji. Czy reprezentująca nasz kraj wokalistka jest skazana na porażkę