Jak przypomina portal "Super Express", Jarosław Kaczyński pod koniec ubiegłego roku trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację stawu kolanowego. W związku z zabiegiem prezes Prawa i Sprawiedliwości wycofał się z aktywnych podróży po Polsce, które odbywał przed hospitalizacją. Plotkuje się, że stan zdrowia Kaczyńskiego wciąż pozostawia wiele do życzenia. Do spekulacji tych odniósł się jeden z najbliższych współpracowników prezesa, Krzysztof Sobolewski. Zdradził też, kiedy były premier wróci do spotkań z Polakami.

Spekulacje o stanie zdrowia Jarosława Kaczyńskiego

Jarosław Kaczyński nie zniósł najlepiej ostatniego zabiegu wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego, o czym wymownie świadczyło przekładnie momentu jego wypisu ze szpitala, w którym był operowany. Na czas hospitalizacji i rekonwalescencji, prezes PiS wycofał się z objazdu po Polsce.

Do tej pory prezes nie pojawia się w terenie, co sprzyja plotkom, że jego stan zdrowia nie jest najlepszy. Portal "Onet" donosił, że u Kaczyńskiego w czasie pobytu w szpitalu miała rozwinąć się sepsa. O tym, że Kaczyński w dalszym ciągu nie doszedł do pełni sił, ma świadczyć to, że prezes wciąż nie wyruszył w teren, choć miało to nastąpić na przełomie stycznia i lutego.

Jarosław Kaczyński / YouTube: TVP Info
Jarosław Kaczyński / YouTube: TVP Info
Jarosław Kaczyński/YouTube: TVP Info

Krzysztof Sobolewski zapowiada powrót Jarosława Kaczyńskiego

Do informacji na temat złej kondycji Jarosława Kaczyńskiego odniósł się jeden z bliskich współpracowników polityka.

"To są funta kłaków warte doniesienia. Po Świętach pan prezes wróci na trasę" - przekazał Krzysztof Sobolewski, który był gościem audycji "Sedno sprawy" w Radiu Plus.

Krzysztof Sobolewski/YouTube @Polskie Radio
Krzysztof Sobolewski/YouTube @Polskie Radio
Krzysztof Sobolewski/YouTube @Polskie Radio

Myślicie, że tym razem zapowiedzi o powrocie Jarosława Kaczyńskiego do spotkań z Polakami faktycznie się sprawdzą?

To też może cię zainteresować: Anna i Robert Lewandowscy pojawili się w serialu Netflixa. Niestety nie obyło się bez wpadki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostanich dniach: Jolantę Kwaśniewska znają wszyscy. Niewielu wie, kim jest z wykształcenia

O tym się mówi: Piotr Żyła mówi o zakończeniu kariery. Jakie plany na przyszłość ma popularny skoczek narciarski