Jak wiadomo, od pewnego czasu rolę dyrektora programowego w stacji Polsat zajął Edward Miszczak. Wcześniej rolę tą sprawowała Nina Terentiew. Kiedy zaszły zmiany na stanowisku dyrektora, zaczęły się także dość duże przetasowania kadrowe. Na ten moment najbardziej ucierpiał na tym program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Kolejne osoby odchodzą ze stacji Polsat

Portal Jastrząb Post przypomina, że jako pierwszy pracę w programie muzycznym stracił Michał Wiśniewski. Sam wokalista nie ma jednak żalu do Edwarda Miszczaka i zaznaczył, że nowy dyrektor ma prawo urządzić sobie tak swoją stację, jak uważa i nikt nie powinien mieć pretensji z tego powodu.

Później okazało się, że pracę w muzycznym talent – show straciła także Katarzyna Skrzynecka, która z produkcją była związana od samego jej początku. Zaraz po odejściu z Polsatu gwiazda opublikowała wpis, w którym to podziękowała fanom za dziewięć lat pięknej przygody.

Posypały się gorzkie komentarze

Co ciekawe, kolejną osobą, która odeszła z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jest Piotr Gąsowski. Wiadomo jednak, że celebryta nie czekał na to, aż otrzyma wypowiedzenie, ale sam postanowił zwolnić się z pracy. Co więcej, w mediach społecznościowych zaznaczył swoją solidarność z Katarzyną Skrzynecką.

- Cześć Kochani! Mówi się często: „czas na zmiany”… Podziękowano Kasi… To ja też Kasiu najserdeczniej, jak umiem Tobie dziękuję… za wszystko, za Twoje serce i talent, autoironię, kreatywność i wrażliwość… obawiam się, iż bez Ciebie … ten program będzie miał już inną, przynajmniej dla mnie, Twojego serdecznego Kumpla, „nieznajomą twarz” – zaznaczył Piotr Gąsowski we wpisie opublikowanym na swoim Instagramie.

Pod postem Piotra Gąsowskiego pojawiło się kilka długich i wyczerpujących temat komentarzy napisanych przez Katarzynę Skrzynecką. Zobaczcie sami, jak gwiazdy muzycznego talent-show oceniają to, co dzieje się teraz w stacji Polsat.

Jak informował portal "Życie News": MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZALICZYŁ NIEZŁĄ WPADKĘ W TVP. WSZYSTKO ZAREJESTROWAŁY KAMERY. PIOSENKARZ MOCNO NARAZIŁ SIĘ OPIEKUNOM KRÓLIKÓW W STUDIU. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: UTARŁO SIĘ PRZEKONANIE, ŻE PIES UPODABNIA SIĘ DO WŁAŚCICIELA. CZASEM MOŻNA GO JEDNAK POMYLIĆ Z BOHATEREM FILMOWYM CZY ZWYKŁYM PRZEDMIOTEM

Portal "Życie News" pisał również: FILIP CHAJZER ROZPOCZĄŁ NOWY ETAP W SWOIM ŻYCIU. GOSPODARZ DZIEŃ DOBRY TVN POTWIERDZIŁ MEDIALNE DONIESIENIA. W SIECI ZNALAZŁO SIĘ ZDJĘCIE Z RANDKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WŁAŚCICIELE MIESZKAŃ I DOMÓW MUSZĄ WYPEŁNIĆ NOWY OBOWIĄZEK. BRAK PEWNEGO DOKUMENTU MOŻE SKUTKOWAĆ KONIECZNOŚCIĄ ZAPŁATY. KTO MUSI O NIEGO WYSTĄPIĆ