Dawid Kubacki nie może narzekać ani na swoje życie zawodowe, ani też na prywatne. Jak podaje portal Dziennik Zachodni, wczoraj fani skoczka dowiedzieli się o ogromnych zmianach w jego życiu.

To bardzo ważny dzień w życiu Dawida Kubackiego i jego żony

Wiadomo już, że dokładnie 6 stycznia w Święto Trzech Króli, na świecie pojawiło się drugie dziecko Dawida Kubackiego. Marta Kubacka przekazała wczoraj tą radosną wiadomość poprzez swojego Instagrama. Wiemy już, że dziewczynka ma imię Maja.

- Witaj na świecie Majeczko ❤️ Dzisiaj już możesz ściskać swoje łapcie za Tatę razem z nami 😍✊🏻✊🏻 – brzmiał wpis Marty Kubackiej, opublikowany na Instagramie.

Pod postem natychmiast zaczęły pojawiać się komentarze od fanów, w którym gratulowali oni parze drugiego dziecka i życzyli dużo zdrowia oraz szczęścia dla dumnej mamy i jej maleństwa.

Kiedy dumny tata zobaczy swoją córeczkę?

Co ciekawe Maja, tak jak jej starsza siostra, także urodziła się podczas Turnieju Czterech Skoczni. Zuzanna pojawiła się na świecie dokładnie 29 grudnia 2020 roku.

Niestety, Dawid Kubacki będzie mógł przywitać się ze swoją córeczką dopiero wtedy, kiedy zakończą się trwające obecnie zawody w Bischofshofen. Nie da się jednak ukryć, że taka informacja na pewno zmotywuje Dawida Kubackiego do jeszcze większych osiągnięć podczas zawodów.

Jak informował portal "Życie News": MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZALICZYŁ NIEZŁĄ WPADKĘ W TVP. WSZYSTKO ZAREJESTROWAŁY KAMERY. PIOSENKARZ MOCNO NARAZIŁ SIĘ OPIEKUNOM KRÓLIKÓW W STUDIU. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: UTARŁO SIĘ PRZEKONANIE, ŻE PIES UPODABNIA SIĘ DO WŁAŚCICIELA. CZASEM MOŻNA GO JEDNAK POMYLIĆ Z BOHATEREM FILMOWYM CZY ZWYKŁYM PRZEDMIOTEM

Portal "Życie News" pisał również: FILIP CHAJZER ROZPOCZĄŁ NOWY ETAP W SWOIM ŻYCIU. GOSPODARZ DZIEŃ DOBRY TVN POTWIERDZIŁ MEDIALNE DONIESIENIA. W SIECI ZNALAZŁO SIĘ ZDJĘCIE Z RANDKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WŁAŚCICIELE MIESZKAŃ I DOMÓW MUSZĄ WYPEŁNIĆ NOWY OBOWIĄZEK. BRAK PEWNEGO DOKUMENTU MOŻE SKUTKOWAĆ KONIECZNOŚCIĄ ZAPŁATY. KTO MUSI O NIEGO WYSTĄPIĆ