Jakiś czas temu informowaliśmy o ślubie Pauliny Nowickiej i Jakuba Rzeźniczaka. Para postanowiła pobrać się w tajemnicy przed mediami. Nie jest wiadomo, co było przyczyną takiej decyzji. Fani zaznaczają jednak, że są zaskoczeni taką decyzją znanego piłkarza, biorąc pod uwagę fakt, że kilka miesięcy temu pożegnał on swojego synka.

Co powiedziała Paulina Nowicka?

Jak podaje portal Pomponik, ostatnio w sieci zawrzało. Powodem tego miały być zarzuty Pauliny Nowickiej wobec byłej partnerki piłkarza, a zarazem matki jego córki. O co dokładnie chodzi?

Wiadomo, że na koncie Pauliny Nowickiej pojawił się wpis, w którym kieruje ona mocne słowa w stronę Eweliny Taraszkiewicz.

- "Poznali się, jak była prostytutką, dostaje 4 tys. zł alimentów. Nie chciałam, ale musiałam..." – brzmiała relacja opublikowana na Instagramie.

Co prawda, relacja szybko zniknęła, a sama Nowicka zaznacza, że było to włamanie na konto. Ewelina Taraszkiewicz nie zamierza jednak zostawić sprawy i zaznaczyła, że sprawa trafi do sądu, a sama Nowicka będzie musiała zapłacić zadośćuczynienie, które Taraszkiewicz w całości przeznaczy na dom samotnej matki.

Kolejne mocne słowa

Kontrowersje wywołał także wpis Nowickiej, w którym zaznaczyła, że według niej pobieranie alimentów przez matki na dzieci, to wyraz braku honoru. Niedługo potem żona Rzeźniczaka tłumaczyła, że chodziło jej o coś zupełnie innego, a media źle zinterpretowały jej skrót myślowy.

Nowicka zaznaczyła, że miała na myśli, iż brakiem honoru jest publiczne wywlekanie spraw między partnerami. Dodała, że jej rodzice także są po rozwodzie i sama otrzymywała alimenty od swojego ojca. Finalnie jednak internauci mają nieco wątpliwości, co do szczerości słów Pauliny Nowickiej. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Jak informował portal "Życie News": MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZALICZYŁ NIEZŁĄ WPADKĘ W TVP. WSZYSTKO ZAREJESTROWAŁY KAMERY. PIOSENKARZ MOCNO NARAZIŁ SIĘ OPIEKUNOM KRÓLIKÓW W STUDIU. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: UTARŁO SIĘ PRZEKONANIE, ŻE PIES UPODABNIA SIĘ DO WŁAŚCICIELA. CZASEM MOŻNA GO JEDNAK POMYLIĆ Z BOHATEREM FILMOWYM CZY ZWYKŁYM PRZEDMIOTEM

Portal "Życie News" pisał również: FILIP CHAJZER ROZPOCZĄŁ NOWY ETAP W SWOIM ŻYCIU. GOSPODARZ DZIEŃ DOBRY TVN POTWIERDZIŁ MEDIALNE DONIESIENIA. W SIECI ZNALAZŁO SIĘ ZDJĘCIE Z RANDKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WŁAŚCICIELE MIESZKAŃ I DOMÓW MUSZĄ WYPEŁNIĆ NOWY OBOWIĄZEK. BRAK PEWNEGO DOKUMENTU MOŻE SKUTKOWAĆ KONIECZNOŚCIĄ ZAPŁATY. KTO MUSI O NIEGO WYSTĄPIĆ