Jakub Rzeźniczak grał w takich klubach jak Legia Warszawa czy Widzew Łódź. Od pewnego czasu jest natomiast zawodnikiem Wisły Płock, gdzie świetnie sobie radzi.

Fani byli zaskoczeni taką decyzją

Jak podaje portal Jastrząb Post, ostatnio młody piłkarz dość mocno zaskoczył swoich fanów. 28 listopada, czyli zaledwie kilka dni temu, wziął on ślub ze swoją partnerką – Pauliną Nowicką.

Co ciekawe, uroczystość odbyła się na Florydzie. Nie obyło się jednak bez nieprzyjemnych komentarzy ze strony internautów, którzy stwierdzili, że na takie uroczystości jest jeszcze za wcześnie, ze względu na niedawny pogrzeb syna piłkarza.

Dziennikarze portalu Plotek poprosili natomiast Jakuba Rzeźniczaka o komentarz w sprawie dzisiejszego meczu Polaków. Jak wiadomo, o 16:00 zmierzymy się z Francją w 1/8 finałów Mistrzostw Świata w Katarze. Co takiego powiedział piłkarz Wisły Płock?

Jaki wynik obstawia Jakub Rzeźniczak?

Rzeźniczak zaznacza, że nie da się ukryć, iż faworytem spotkania jest oczywiście Francja. Dodaje także, że piłka nożna to bardzo nieprzewidywalny sport i trzyma kciuki za naszych piłkarzy.

- Miejmy nadzieję również, że Wojciech Szczęsny podtrzyma swoją doskonałą dyspozycję z poprzednich spotkań, ale tak jak mówię, to jest piłka i wszystko jest możliwe – zaznacza Jakub Rzeźniczak.

Jak informował portal "Życie News": MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZALICZYŁ NIEZŁĄ WPADKĘ W TVP. WSZYSTKO ZAREJESTROWAŁY KAMERY. PIOSENKARZ MOCNO NARAZIŁ SIĘ OPIEKUNOM KRÓLIKÓW W STUDIU. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: UTARŁO SIĘ PRZEKONANIE, ŻE PIES UPODABNIA SIĘ DO WŁAŚCICIELA. CZASEM MOŻNA GO JEDNAK POMYLIĆ Z BOHATEREM FILMOWYM CZY ZWYKŁYM PRZEDMIOTEM

Portal "Życie News" pisał również: FILIP CHAJZER ROZPOCZĄŁ NOWY ETAP W SWOIM ŻYCIU. GOSPODARZ DZIEŃ DOBRY TVN POTWIERDZIŁ MEDIALNE DONIESIENIA. W SIECI ZNALAZŁO SIĘ ZDJĘCIE Z RANDKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WŁAŚCICIELE MIESZKAŃ I DOMÓW MUSZĄ WYPEŁNIĆ NOWY OBOWIĄZEK. BRAK PEWNEGO DOKUMENTU MOŻE SKUTKOWAĆ KONIECZNOŚCIĄ ZAPŁATY. KTO MUSI O NIEGO WYSTĄPIĆ