Jakuba Tolaka poznaliśmy już wiele lat temu. Zagrał on bowiem syna Moniki Ross – Nawrot w popularnym serialu Klan. Finalnie Tolak nie związał jednak swojej przyszłości z aktorstwem, mimo że cieszył się ogromną rozpoznawalnością. Jak wyznał w jednym z wywiadów, męczyła go rozpoznawalność.

Wielu osobom nie pasuje taki styl życia

Niedawno popularność Jakuba Tolaka znów wzrosła. Wszystko to za sprawą jego niecodziennego stylu życia. Razem ze swoją ukochaną postanowili rzucić dotychczasowe życie i zamieszkać w kamperze. Przez kilka lat zwiedzali świat we dwójkę, potem dołączył do nich piesek, ale w tym roku ich życie odmieniło się totalnie.

Jak podaje portal TeleMagazyn, w czerwcu tego roku na świat przyszła córeczka pary. Nie trzeba było jednak długo czekać na to, aby rodzice zadecydowali, że dziecko wyruszy z nimi w kamperową podróż. Obecnie para przebywa w słonecznej Hiszpanii. Jednak nie wszystkim się to podoba. Pod jednym z postów, jakie opublikowali na swoim Instagramie, pojawił się wymowny komentarz.

Mocna przesada internauty

- Zgłosiłem do Sądu Rodzinnego wniosek o wgląd w sytuację rodzinną (mieszkanie w takich warunkach w kamperze) - pierwszą czynnością, którą wykona sąd, będzie wysłanie na miejsce kuratora, który zbada sytuację - napisał jeden z internautów.

Jakub Tolak natychmiast odpowiedział na komentarz internauty zaznaczając, że jeśli żartuje to wyszło mu to całkiem nieźle. Jeśli natomiast nieznajomy naprawdę zgłosił sprawę do sądu, to aktor i jego partnerka szczerze mu współczują.

Aktor udzielił także komentarza dla dziennikarzy. Tolak zaznaczył, ze ich córeczka ma wszystko czego potrzeba i radzi, aby zająć się złem, które faktycznie dzieje się na świecie, a nie ich szczęśliwą rodziną. Szczęśliwy tata dodał jednak, że jeśli kurator faktycznie będzie chciał przyjrzeć się sprawie to zapraszają go do Hiszpanii.

Jak informował portal "Życie News": MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZALICZYŁ NIEZŁĄ WPADKĘ W TVP. WSZYSTKO ZAREJESTROWAŁY KAMERY. PIOSENKARZ MOCNO NARAZIŁ SIĘ OPIEKUNOM KRÓLIKÓW W STUDIU. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: UTARŁO SIĘ PRZEKONANIE, ŻE PIES UPODABNIA SIĘ DO WŁAŚCICIELA. CZASEM MOŻNA GO JEDNAK POMYLIĆ Z BOHATEREM FILMOWYM CZY ZWYKŁYM PRZEDMIOTEM

Portal "Życie News" pisał również: FILIP CHAJZER ROZPOCZĄŁ NOWY ETAP W SWOIM ŻYCIU. GOSPODARZ DZIEŃ DOBRY TVN POTWIERDZIŁ MEDIALNE DONIESIENIA. W SIECI ZNALAZŁO SIĘ ZDJĘCIE Z RANDKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WŁAŚCICIELE MIESZKAŃ I DOMÓW MUSZĄ WYPEŁNIĆ NOWY OBOWIĄZEK. BRAK PEWNEGO DOKUMENTU MOŻE SKUTKOWAĆ KONIECZNOŚCIĄ ZAPŁATY. KTO MUSI O NIEGO WYSTĄPIĆ