Nie da się ukryć, że Polacy z ogromną chęcią zobaczyli by debatę dwóch polityków, którzy obecnie mają największy wpływ na politykę w Polsce. Mowa tutaj oczywiście o rozmowie pomiędzy Donaldem Tuskiem i Jarosławem Kaczyńskim.

Wiele zdań na temat decyzji Jarosława Kaczyńskiego

- Kaczyński będzie w końcu mógł pokazać Polakom, że Tuskowi nie należy wierzyć – zaznaczają wyborcy PiS-u, gdy poruszany jest temat debaty polityków.

Jak podaje portal Super Express, zupełnie inne zdanie mają na ten temat członkowie partii Prawo i Sprawiedliwość. Uważają, że Tusk nie powinien podejść do debaty, bowiem ani on, ani jego partia nie mają opracowanego programu.

Marek Ast zaznaczył także, że prezes Kaczyński nie będzie brał udziału w debacie z „anarchistami”. Posłanka Chorosińska dodała natomiast, że Donald Tusk jest postrzegany za zdrajcę, a więc nie można go popularyzować.

Jaka jest prawda na temat decyzji Jarosława Kaczyńskiego?

Politycy Platformy Obywatelskiej uważają natomiast, że Jarosław Kaczyński dawniej przegrał już debatę z Donaldem Tuskiem, dlatego teraz nie zamierza kolejny raz dopuścić do takiej sytuacji.

Doktor Bartosz Rydliński wyznał natomiast, że jest zdziwiony faktem, iż PiS nie chce do debaty wystawić Mateusza Morawieckiego, który ma większą wiedzę niż Donald Tusk np. na płaszczyźnie ekonomicznej.

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE”: ANNA RUSOWICZ NA ŻYCIOWYM ZAKRĘCIE. WOKALISTKA ZASUGEROWAŁA, ŻE W JEJ MAŁŻEŃSTWIE NIE DZIEJE SIĘ DOBRZE. CZY ARTYSTKA BĘDZIE RATOWAĆ ZWIĄZEK DLA SYNA

PORTAL “ŻYCIE” INFORMOWAŁ TAKŻE O: KOLEJNE GŁOŚNE ROZSTANIE W POLSKIM SHOW - BIZNESIE. FILIP CHAJZER I MAŁGORZATA WALCZAK NIE SĄ JUŻ RAZEM. POJAWIŁO SIĘ OŚWIADCZENIE PARY

PRZYPOMNIJ SOBIE: TA PRZYPADŁOŚĆ DOTYKA NAWET MŁODYCH OSÓB. NIEWIELE OSÓB ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, JAK WYGLĄDAJĄ PIERWSZE SYMPTOMY. CZYM JEST CHOROBA PARKINSONA

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: TO JUŻ OFICJALNE. PIERWSZA KOBIETA - DOWÓDCA ARMII UKRAIŃSKIEJ ZOSTAŁA PRZEDSTAWIONA ŚWIATU. OBYWATELE UKRAINY NIEZMIERNIE DUMNI