Jak przypomina portal "Super Express", w sobotę 18 czerwca Jarosław Kaczyński obchodzi swoje 73. urodziny. Życzenia płyną do prezesa Prawa i Sprawiedliwości ze wielu stron polsiej sceny politycznej.

Jarosław Kaczyński obchodzi swoje 73. urodziny

Jarosław Kaczyński obchodzi w sobotę 18 czerwca swoje 73. urodziny. Jeśli wierzyć deklaracjom prezesa PiS, są to przedostatnie urodziny, jakie spędzi zarządząjąc partią. Jak mówił jakiś czas temu, ostatni raz zdecydował się objąć stery partii. Jednak za nim polityk uda się na zasłużoną emeryturę, chce po raz trzeci doprowadzić swojego ugrupowanie do wygranej.

Jarosław Kaczyński/YouTube @Polskie Radio 24
Jarosław Kaczyński/YouTube @Polskie Radio 24
Jarosław Kaczyński/YouTube @Polskie Radio 24

Nie dzwi więc, że podwładni Jarosława Kaczyńskiego życzą mu przede wszystkim dużo sił, a także wytrwałości, by mógł stawiać czoła kolejnym problemom, przed jakimi stanie PiS. Okazuje się, że wicepremier ds. bezpieczeństwa może liczyć również na życzenia ze strony swoich oponentów.

Tomasz Siemoniak z PO, w rozmowie z "Super Expressem" życzył Jarosławowi Kaczyńskiemu, żeby zadbał teraz o siebie, a nie o Polskę. W dniu swoich urodzin, prezes PiS nie zamierza skupiać się na sobie. Okazuje się, że Jarosław Kaczyński spędzi dzień w podróży.

Jarosław Kaczyński / YouTube: TVP Info
Jarosław Kaczyński / YouTube: TVP Info
Jarosław Kaczyński / YouTube: TVP Info

Najpierw odsłoni pomnik swojego brata, który stanął na placu przed Dworcem Kolejowym w Tarnowie. Uroczystości zaplanowano na godzinę 15:00. Potem prezes pojedzie na Wawel, aby odwiedzić miejsce spoczynku śp. Lecha Kaczyńskiego i jego żony Marii.

A wy, czego życzycie Jarosławowi Kaczyńskiemu w dniu jego urodzin?

To też może cię zainteresować: Niewiele osób wie, kim są i czym się zajmują dzieci Lecha Wałęsy. Były prezydent Polski dorobił się wielkiej rodziny. Jego familia robi wrażenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wiemy już, kto może zastąpić Władimira Putina na stanowisku. Sytuacja na Kremlu zmienia się o 180 stopni. Na liście kandydatów jedno nazwisko zaskoczy

O tym się mówi: Nad Polskę nadciąga pogodowy front, który zaskoczy wszystkich nas. Trzeba się spodziewać potężnych zmian temperatury. Zdecydowanie odczujemy różnicę