Jak przypomina portal "Super Express", Lara Gessler wspólnie z mężem oczekują na nardziny drugiego dziecka. Córka Magdy Gessler przyznaje, że czuje się bardzo dobrze i pozostaje nadal aktywna. Ostatnio Lara zdecydowła się wyjawić tajemnice swojej alkowy. Poznajcie szczegóły!

Lara Gessler w ciąży

Lara Gessler przed dwoma laty powitała na świecie swoją pierwszą pociechę - córkę Nenę. Dziewczynka z marszu podbiła serce całej rodziny. Sama Magda Gessler odwiedza wnuczkę, kiedy tylko uda jej się wygospodarować choć odrobinę wolnego czasu w napiętym grafiku. Już niebawem restauratorka po raz kolejny zostanie babcią.

Lara Gessler jakiś czas temu pochwaliła się radosną nowiną, że czeka na narodziny drugiego dziecka. Zdradziła, że wspólnie z mężem mają już wybrane kilka imion, choć na razie chcą je zachować dla siebie.

Przyszła mama przyznała, że w drugiej ciąży czuje się równie dobrze, jak przy pierwszej. Dzięki temu nie musi ograniczać swojej aktywności. Okazuje się, że dotyczy to nie tylko aktywności zawodowej, jak i życia intymnego. Opowiedziała o tym w serii "Pytań i odpowiedzie" zorganizowanej na Instagramie w piątek.

Córka Magdy Gesller postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i wyjawiła, czy w ciąży decyduje się na miłość fizyczną z mężem w trakcie ciąży. Lara Gessler podkreśliła, że jeśli "nie ma żadnych medycznych przeciwskazań, a obie strony mają na to ochotę", to jak najbardziej jest na tak. Dodała, że seks jest elementem bliskości, która jest ważna w budowaniu rodziny.

Lara Gessler/Instagram @Lara Gessler

Zaskoczyło was wyznanie Larry Gessler?

To też może cię zainteresować: Natasza Urbańska zdradziła sekrety swojego domu. Gwiazda wyjaśnia, czy ukochany mąż pomaga jej w domowych obowiązkach. Odpowiedź może zaskoczyć wielu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wielka Aukcja Charytatywna Top Charity za nami. Na imprezie pojawiło się wiele znanych gwiazd, ale to organizatorzy błyszczeli najbardziej

O tym się mówi: Robert Lewandowski wraz z żoną na Wielkiej Aukcji Charytatywnej tuż po rodzinnych wakacjach. Wspaniale łączą rodzinne obowiązki z pracą