Jak podaje portal "Super Express", wiceminister w resorcie klimatu Jacek Ozdoba postanowił nieco się zrelaksować i odpocząć od wielkiej polityki. Na miejsce wypoczynku wybrał Mazury, gdzie mógł nie tylko obcować z przepiękną przyrodą, ale także aktywnie odpoczywać.

Aktywny wypoczynek Jacka Ozdoby

Okazuje się, że wiceszef resortu klimatu Jacek Ozdoba żyje nie tylko wielką polityką. Kiedy nie pochłaniają go kwestie polityczne, oddaje się aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Polityka można było ostatnio spotkać na mazurskich jeziorach.

Jak przyznał Ozdoba w rozmowie z "Super Expressem", kontakt z przyrodą jest dla niego "najlepszą formą naładowania baterii". Dodał, że kiedy tylko ma sposobność, spędza czas nad jeziorem w otoczeniu lasów.

W trakcie pobytu na Mazurach, polityk Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry wybrał się na spływ kajakiem. Po "wodnej wyprawie", Jacek Ozdoba pozwolił sobie na chwilę słodkiej przyjemnośi i wybrał się na smakowitego gofra z bitą śmietaną. Polityk przyznał, że w czasie wypadu na Mazury udało mu się odpocząć od polityki. "Było wspaniale!" - dodał.

Zdjęcia z mazurskiego wypoczynku Ozdoby, znajdziecie tutaj.

Jacek Ozdoba o swojej pracy

Wiceszef ministerstwa klimatu przyznał, że pracuje nad zmianami w prawie, które mają wprowadzić w życie zasadę "zatruwający płaci więcej". Miałoby to wpłynąć nie tylko na zmniejszenie liczby odpadów, ale także obniżenie opłat za śmieci.

W jego resorcie trwają również prace nad projektem wprowadzającym kaucję na butelki. Jego uruchomienie ma nastąpić najwcześniej w 2025 roku.

Jacek Ozdoba/YouTube @TVP Info
Jacek Ozdoba/YouTube @TVP Info
Jacek Ozdoba/YouTube @TVP Info

A wy, jak ładujecie swoje baterie? Wybieracie podobne sposoby spędzania wolnego czasu, jak Jacek Ozdoba?

To też może cię zainteresować: Adrian Zandberg stawia mocne zarzuty pod adresem rządu. "Robi to głupio i bezmyślnie"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wiele osób nie może uwierzyć w to, jak wyglądała kiedyś Eliza z „Hotelu Paradise”! Uczestniczka show postanowiła pokazać zdjęcie mające siedem lat

O tym się mówi: Harry i Meghan Markle przylecą na wielki jubileusz królowej Elżbiety II. Ich przyjazd będzie wyglądał inaczej. Nie mogą liczyć na specjalne honory