W ostatnim czasie prawie wszystkie krajowe media donoszą o rozstaniu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Ostatnio na świat przyszło dziecko sławnej pary. Wszyscy mieli nadzieję, że Antek Królikowski, który słynął z przelotnych romansów wreszcie się ustatkował. Okazuje się jednak, że nic bardziej mylnego.

Koniec sielanki

Jak przypomina portal Pomponik, Antek Królikowski zdradził swoją żonę, kiedy ta była jeszcze w ciąży! Okazuje się, że kobieta, która zawróciła w głowie znanego aktora to 25 – letnia Izabela. Kobieta jest z wykształcenia prawniczką, a także, do niedawna, sąsiadką Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego.

Tajemniczy informator portalu Pudelek wyznał, że obecnie Izabela ukrywa się, bowiem jest pełna obaw, że skandal spowoduje zniszczenie jej kariery.

Kobieta boi się o karierę

- Iza ma o wiele więcej do stracenia niż Antek. Ona nigdy nie była osobą publiczną, jest spoza show biznesu i dopiero zaczyna karierę w prestiżowej kancelarii prawniczej. W jej zawodzie profesjonalizm i wysokie standardy moralne to podstawa i Iza jest tego świadoma – wyznała osoba z bliskiego otoczenia kobiety.

Media donoszą także, że kobieta usunęła zdjęcia ze swojego profilu na Instagramie, a nawet zerwała z aktorem. Rozstanie było jednak tylko chwilowe, bo para prawdopodobnie już do siebie wróciła.