Jak podaje portal "Plotek", Robert Lewandowski nie ma zbyt wiele wolnego czasu. Znany piłkarz nieustannie jest w rozjazdach i w ostatnim intensywnym czasie rzadko wraca do domu. Ale gdy już spędza czas z rodziną, to poświęca się dzieciom całym sobą.

Sportowiec kocha nad życie swoje dwie córeczki - Klarę i Laurę. Jego żona wiele razy pokazywała na Instagramie, jak bawi się z dziewczynkami. Okazuje się, że właśnie dzięki nim odkrył swój nowy talent.

Anna i Robert Lewandowscy/ instagram: annalewandowskahpba
Anna i Robert Lewandowscy/ instagram: annalewandowskahpba
Anna i Robert Lewandowscy/ instagram: annalewandowskahpba

Fryzurami starszej pociechy zazwyczaj zajmuje się popularna mama. Tym razem jednak Klara przekonała ojca, by to on uczesał jej włosy. Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie filmik, na którym widać, jak Robert zaplata córce warkocza. To niebywałe, ale można zauważyć, że nie robi tego po raz pierwszy. Ma wprawę i świetnie sobie radzi, oddzielając każde pasmo włosów.

Dumna żona podpisała: "Lewy, tata" i dodała do tego stwierdzenia emotikonę w kształcie serca. Trzeba przyznać, że nie spodziewaliśmy się po piłkarzu takich talentów. Ten widok jest przeuroczy i choć nadal nie poznaliśmy twarzy Laury i Klary, ponieważ rodzice bardzo ich strzegą, to można przypuszczać, że są słodkimi dziewczynkami.

To również może Cię zainteresować: Michał Olszański został zwolniony z TVP. Teraz gorzko wspomina i ma żal do pracodawców

Zobacz także: Jak w ostatnim czasie zmieniła się Adele. Piosenkarka jest nie do poznania