Andrzej Duda wspomina ubiegłe wybory prezydenckie. W jego wypowiedzi nie zabrakło kpiny. Zadrwił między innymi z kandydatury Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Nie byłby sobą gdyby nie wspomniał o Donaldzie Tusku. Co takiego powiedział prezydent?

W swojej ostatniej wypowiedzi Andrzej Duda nawiązał do wyborów prezydenckich, które minimalną przewagą głosów zwyciężył. Wygrana z Rafałem Trzaskowskim dodała mu nieco pewności siebie. Prezydent zdecydował się skomentować decyzje o nie braniu udziału w wyborach prezydenckich Donalda Tuska: "Wiedziałem, że nie wystartuje. Wymiękł" – przyznał z uśmiechem na ustach prezydent.

Andrzej Duda kpi z Donalda Tuska

Andrzej Duda zdecydował się na rozmowę z telewizją wPolsce.pl. Podczas wywiadu Andrzej Duda nawiązał do wyborów prezydenckich, które minimalną przewagą głosów zwyciężył. Zadrwił między innymi z kandydatury Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, wspomniał także o Donaldzie Tusku.

Prezydent mówiąc o wicemarszałek Sejmu Małgorzacie Kidawie-Błońskiej wyznał, że on i jego sztab do końca nie wierzył, że PO zdecyduje się wystawić ją jako kandydata na prezydenta."Nikt nie przewidział pani marszałek Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, to mówię. Nikt nie przewidział. I w sumie jak jej kandydatura się pojawiła, rzeczywiście, było to dla mnie, myślę, że dla nas wszystkich było to zaskoczenie" – mówił.

Donald Tusk/ instagram: donaldtusk
Donald Tusk/ instagram: donaldtusk
Donald Tusk/ instagram: donaldtusk

Prezydent zdecydował się także zabrać glos w sprawie decyzji o nie braniu udziału w wyborach prezydenckich Donalda Tuska. Jak przyznał wie, że zwyczajnie stchórzył. "Natomiast, oczywiście, wielu przewidywało, że będzie to Donald Tusk. Ja uważałem, że nie. Uważałem, że nie będzie to Donald Tusk. Że się nie odważy, że trzeba stanąć do wyborów i można je przegrać. I uważałem, że on sobie na to nie pozwoli. I miałem rację. Uważam, że rzeczywiście wymiękł" – powiedział zadowolony prezydent Duda.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: DZIESIĘCIOLATEK NAPISAŁ DO RODZICÓW PORAŻAJĄCY LIST. CHŁOPIEC UCIEKŁ Z DOMU I TRAFIŁ PROSTO NA POLICJĘ. FUNKCJONARIUSZE ZAREAGOWALI NATYCHMIAST

O tym się mówi w Polsce: NOWY POLSKI ŁAD WPŁYNIE NA WYSOKOŚĆ PENSJI POLAKÓW? CZĘŚĆ Z NAS ZYSKA, A DUŻA CZĘŚĆ MUSI LICZYĆ SIĘ ZE STRATĄ. WIADOMO, KOGO DOTKNIE TO NAJBARDZIEJ

Z życia gwiazd: „KRÓLOWA ŻYCIA” WYPRAWIŁA SWOJEJ CÓRCE BAJKOWĄ KOMUNIĘ. AŻ TRUDNO UWIERZYĆ, CZYM DZIEWCZYNKA POJECHAŁA DO KOŚCIOŁA. WIELU UZNAŁO TO PRZESADĘ