Dzieci, które przystępują do Pierwszej Komunii Świętej często otrzymują od gości wyjątkowe prezenty i często zapominają o tym, czym jest owa uroczystość. Nie jest dla nich ważny fakt, że po raz pierwszy przyjmują Eucharystię, a ważne jest to, jakie podarki dostaną od zaproszonych gości.

Na przyjęciu komunijnym doszło do absurdalnej sytuacji

Jedna z mam dziecka, które w tym roku przystąpiło do Pierwszej Komunii Świętej, opisała w serwisie mamotoja.pl o przykrej sytuacji, która miała miejsce na przyjęciu jej pociechy.

Komunia Święta/ screen youtube
Komunia Święta/ screen youtube
Komunia Święta/ screen youtube

Okazuje się, że chłopiec był niezadowolony ze swoich prezentów i wyprosił wszystkich gości. 10-latek oczekiwał, że dostanie od rodziców chrzestnych quada i drogiego laptopa, zamiast tego otrzymał elektryczną hulajnogę, smartwatcha i bezprzewodowe słuchawki.

Chłopiec bardzo źle potraktował swoich gości

Zawiedziony chłopiec wpadł w szał i ze łzami w oczach wyprosił gości do domu. Jego mama była bardzo zaskoczona jego zachowaniem i myślała, że zapadnie się pod ziemię.

Prosiła członków serwisu o radę. Od samego początku tłumaczyła synowi, że najważniejsze w komunii jest przyjęcie Pana Jezusa do swojego serca. Ten jednak nie wziął jej słów na poważnie i mimo to prezenty były dla niego najważniejsze.

Pierwsza Komunia/Youtube @Jerzy Skuza
Pierwsza Komunia/Youtube @Jerzy Skuza

Jak myślcie, co powinna zrobić kobieta? Młoda mama obawia się, że chłopiec wyrośnie na materialnego egoistę.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO