Okazuje się, ze wielu Polaków zdecydowało się na ślub… na Ukrainie! Wszelkie formalności można tam załatwić w zaledwie 24 godziny. Z usługi szybkiego ślubu korzystają tam głównie obcokrajowcy.

Osoby, którym zależy na szybkim ślubie będą zachwycone

Jak informuje Ministerstwo Sprawiedliwości Ukrainy, w 2020 roku aż 504 Polaków zdecydowało się na ślub w trybie dobowym za naszą wschodnią granicą. Okazuje się, że jeszcze większą popularnością takie śluby cieszą się u Rosjan – aż 1084 z nich skorzystało z ukraińskich usług.

Pani młoda. Źródło: youtube.com/Doda
Pani młoda. Źródło: youtube.com/Doda
Pani młoda. Źródło: youtube.com/Doda

Ponadto tzw. śluby w ciągu doby na Ukrainie cieszą się również popularnością wśród Niemców – 474 śluby w 2020 roku. Jak się okazuje, w 2019 roku nieco więcej Polaków skorzystało z ślubu w ciągu doby – aż 650.

Wszystkie formalności można załatwić w 24 godziny

Usługę ślubu w jedną dobę wprowadzono na Ukrainie w 2016 roku i miała ona sprzyjać uczestnikom misji antyterrostycznych, czy osobom wewnętrznie przemieszczonym. Nikt nie spodziewał się jednak, ze ta usługa będzie się cieszyć popularnością również wśród obcokrajowców.

Przyśpieszony ślub w przypadku cudzoziemców może trwać nieco dłużej. Jednak mimo wszystko odbywa się on zaledwie w kilka dni i jest znacznie szybszy niż we własnym kraju.

Pani młoda. Źródło: youtube.com/Doda
Pani młoda. Źródło: youtube.com/Doda
Pani młoda. Źródło: youtube.com/Doda

Usługa "Ślub w ciągu doby” kosztuje 3,7 tys UAH, czyli około 485 zł, i cieszy się popularnością również wśród mieszkańców Turcji, Kanady, Izraela, Stanów Zjednoczonych, czy Białorusi. Bardzo często z usługi korzystają pary mieszane.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO