Justyna Kowalczyk należy do najlepszych sportowców w kraju. Jest byłą polską biegaczką narciarską z wieloma imponującymi osiągnięciami. Wielokrotnie zdobywała mistrzostwo olimpijskie i mistrzostwo świata, co zdecydowanie przyczyniło się do ogromnego szacunku i uznania, jakimi jest obdarowywana przez tysiące fanów z całego świata.

Ostatnio za pośrednictwem portalu społecznościowego Justyna Kowalczyk pokazała zdjęcie swojego męża. Takiego widoku nikt się nie spodziewał.

To zdjęcie męża Justyny Kowalczyk rozbawiło fanów do łez

Justyna Kowalczyk jakiś czas temu stanęła na ślubnym kobiercu. Ze względu na karierę sportową mistrzyni olimpijska nie miała zbyt wiele czasu dla najbliższych.

Biegaczka narciarska jest w związku małżeńskim z Kacprem Tekielim. Polska multimedalistka olimpijska w biegach narciarskich niewiele zdradzała na swój temat i raczej niechętnie dzieli się w mediach społecznościowych informacjami ze swojego życia.

Taki widok spotyka się naprawdę rzadko

W ostatnim czasie postanowiła jednak uchylić rąbka tajemnicy i zrelacjonowała fanom na Instagramie swoje wakacje z mężem.

Jak przystało na miłośników zimy – mąż Justyny Kowalczyk jest wspinaczem i alpinistą oraz instruktorem wspinaczki, wybrali się do Finlandii. Tam wspólnie spędzili bardzo aktywnie czas.

Wybrali się na niespełna 6-godzinny trening biegowy. Pogoda była niezwykle trudna, czego efektem była oszroniona twarz Kacpra Tekieli. Widok męża Justyny Kowalczyk rozbawił fanów biegaczki.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO