Katarzyna Figura jest jedną z najwybitniejszych aktorek polskiego kina. Gwiazda od samych początków swojej kariery cieszyła się uznaniem widzów. Katarzyna Figura znana jest ze swojej znakomitej gry aktorskiej, a także wspanialej urody, która pozwoliła aktorce cieszyć się ogromnym zainteresowaniem płci przeciwnej.

Aktorka w 2000 roku poślubiła amerykańskiego producenta filmowego Kaia Schoenhalsa. Okazuje się, że życie z mężczyzną było bardzo ciężkie.

Katarzyna Figura nie miała łatwego życia z mężem

Jakiś czas temu w programie „Tomasz Lis na żywo”, Katarzyna Figura zdradziła, jak wyglądało jej życie z mężem. Okazuje się, że aktorka nie miała łatwo. Mąż zgotował dla niej piekło na ziemi – znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie.

Katarzyna Figura zdradziła przykrą prawdę. Amerykanin bił ją, kopał, pluł i poniżał. Aktorka długo znosiła ten koszmar – aż 14 lat. W końcu jednak zadała sobie pytanie, po co.

Katarzyna Figura. Źródło: youtube.com
Katarzyna Figura. Źródło: youtube.com
Katarzyna Figura. Źródło: youtube.com

Nie mogła czekać aż w końcu mężczyzna wyrządzi jej poważną krzywdę lub dotknie ich dzieci. Para ma dwie córki -Koko i Kaszmir.

To nieprawdopodobne, co przeżyła aktorka

Katarzyna Figura powiedziała „dość” i w 2012 roku złożyła pozew o rozwód. Niestety na papierze wciąż nie uwolniła się od agresywnego męża, ponieważ proces trwa do dziś.

29 stycznia miała się odbyć kolejna rozprawa sądowa – tym razem online z udziałem tłumacza przysięgłego. Miejmy nadzieję, że Katarzyna Figura odzyskała upragnioną wolność.

Katarzyna Figura. Źródło: youtube.com
Katarzyna Figura. Źródło: youtube.com
Katarzyna Figura. Źródło: youtube.com

Na szczęście Kai Schoenhalsa mieszka daleko od Katarzyny Figury i dzieci. Mężczyzna osiedlił się na stałe w Stanach Zjednoczonych, natomiast aktorka mieszka z dziećmi nad polskim morzem.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO