Jak mieszka gwiazda serialu „Klan”, Dorota Naruszewicz? Wnętrza jej domu robią wrażenie. Jednak ogród prezentuje się jeszcze lepiej.

Gwiazda serialu „Klan” żyje jak w bajce

Dorota Naruszewicz rozpoczęła swoją karierę aktorską na początku lat 90. Popularność przyniosła jej głównie rola Beaty w popularnym serialu „Klan”.

W tej produkcji Dorota występowała od 1997 aż do 2011 roku! Zrezygnowała ponieważ to rola przestała sprawiać jej radość.

Straciłam do niej serce oraz zamiłowanie i właściwie przez długi już czas trzymały mnie na planie przyjaźnie

- zdradziła Dorota Naruszewicz w rozmowie z portalem Onet.

Po zakończeniu przygody z „Klanem” Dorota Naruszewicz wystąpiła w kilku produkcjach filmowych i serialowych. Między innymi można ją było zobaczyć w serialu „Korona królów”, gdzie zagrała mamę Władysława Jagiełły - księżną Juliannę Twerską.

Dom Doroty Naruszewicz jest zlokalizowany w uroczym miejscu

Dorota Naruszewicz chętnie publikuje prywatne zdjęcia w swoich mediach społecznościowych. Jakiś czas temu dość głośno było o kontrowersyjnej fotografii na której Dorota zapozowała nago zakrywając intymne miejsca gazetą.

Na Instagramie Dorota Naruszewicz pokazuje również swój dom. Trzeba przyznać, że wygląda naprawdę zachwycająco.

W pomieszczeniach znajdują się jasne meble i podłogi. Uwagę zwraca również otoczenie domu. Jest zlokalizowany w uroczym, cichym miejscu. Sami zobaczcie.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO