Pewna starsza kobieta napisała do swojej córki list, w którym poprosiła dziewczynę o pomoc w ostatnich latach jej życia.

Matka napisała do swojej córki niezwykle wzruszający list

Na facebookowym koncie „Dopóki trwa życie, dopóty jest nadzieja”, możemy przeczytać wzruszający list matki do córki. Kobieta napisała do dziewczyny, że z każdym dniem jest coraz starsza i tym samym poprosiła córkę na wstępie o cierpliwość i wyrozumiałość.

Kobieta zdaje sobie sprawę z tego, że czasem może powtarzać córce tą samą historię kilka razy, dlatego poprosiła ją, by nie zwracała na to uwagi i pozwoliła jej kontynuować do końca . W końcu, gdy dziewczyna była małym dzieckiem, mama jej czytała do spania w kółko te same bajki.

Mama z dzieckiem. Źródło: youtube.com
Mama z dzieckiem. Źródło: youtube.com
Mama z dzieckiem. Źródło: youtube.com

Poprosiła również córkę o to, by ta zwróciła jej uwagę w razie gdyby nie trzymała higieny. Przypomniała jej, że kiedyś to ona codziennie ją kąpała i dbała, by dziewczynka była czysta i schludnie wyglądała.

Łzy same cisną się do oczu

Gdyby kobieta nie potrafiła nadążyć nad nowinkami technologicznymi, prosiła by córka cierpliwie ją wszystkiego nauczyła. Ponownie kobieta przytoczyła przykład z przeszłości – kilkanaście lat temu to ona uczyła dziewczynę podstawowych rzeczy, jak jedzenie, czesanie włosów, czy sznurowanie butów.

Syn wysłał matkę, screen YT
Syn wysłał matkę, screen YT
Syn wysłał matkę, screen YT

Ponadto kobieta poprosiła swoje dziecko, by podczas spacerów, gdy jej ciało nie pozwoli na pokonywanie szybkich kroków, córka podała jej rękę. Dokładnie tak jak w przeszłości matka podała małej dziewczynce rękę podczas nauki chodzenia.

Na koniec kobieta poprosiła o wyrozumiałość i o to, by dziewczyna zawsze przy niej była. W końcu kiedyś dopadnie ją starość. Jednak zawsze będzie pamiętać i dziękować Bogu za czas, który spędziła ze swoim dzieckiem.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO