Są na świecie miejsca, w których trzeba dodatkowo uważać nawet będąc w zaciszu własnego domu. Jednym z nich bez wątpienia jest Australia: o tym, że tamtejsza przyroda nieraz daje w kość mieszkańcom, wiedzą już wszyscy. Sieć regularnie obiegają zdjęcia np. ogromnych węży w sedesie czy dziwnych owadów w ogródku.

O tym, jak zaskakujące może być mieszkanie w Australii, przekonała się pewna Niemka...

Nieproszeni goście na suficie

W pewien środowy poranek mieszkanka australijskiego Collaroy Plateau postanowiła pójść po coś do pokoju córki. To, co tam zastała, z pewnością nie było tym po co przyszła...

Kobieta omal nie zemdlała, kiedy - spoglądając na sufit - ujrzała... całe stado czarnych pająków. Przerażona natychmiast chwyciła za telefon i nagrała ten niecodzienny widok. Filmik, wrzucony później na Twittera przez jej znajomą, szybko stał się viralem i zdobył mnóstwo komentarzy. Wielu z internautów, ze względu na swoją arachnofobię, sugerowało, by natychmiast... podpalić cały dom. Chociaż oczywiście był to żart, znajoma kobiety pospieszyła z wyjaśnieniami, iż ów gatunek pająka nie jest jadowity i w żadnym stopniu nie zagraża ludzkiemu życiu.

fot. Twitter
fot. Twitter

Bez względu na to, czy pająki były groźne czy nie, trzeba przyznać - taki widok każdego przyprawiłby o ciarki na plecach!

Zobacz także: Marcin Mroczek zamieścił wzruszający wpis. Skierował go do ważnej osoby. O czym mowa

Może cię zainteresować: Kamil Durczok stanął przed sądem. Wspomniał o relacjach rodzinnych. O czym mowa

Pisaliśmy również o: Jurek Owsiak ma dorosłe córki. Czym się zajmują? Jedna z nich opowiedziała o tym, jaki jest prezes Fundacji WOŚP jako tata