"Zawieszenie posiłku"- z tej opcji skorzystał darczyńca, który zawiesił w restauracji Avocado Vegan Bistro posiłek o kwocie 2700 złotych.

Niezwykły gest pewnego klienta restauracji

Pomysł zawieszenia posiłku pojawił się kilka lat temu. Polega on na tym, że możemy zapłacić za posiłek, którego nie zjemy, a z opłaconego dania może skorzystać ktoś potrzebujący. Z tej opcji skorzystał darczyńca, który zawiesił w gdańskim lokalu posiłek o kwocie 2700 złotych.

O sytuacji powiadomili właściciele Avocado Vegan Bistro. Pracownicy restauracji przekazali, że anonimowy klient zawiesił tym razem aż 2700 zł, natomiast kilka tygodniu wcześniej zostawił dla potrzebujących rachunek na 600 zł.

Pieniądze. Screen:YouTube
Pieniądze. Screen:YouTube
Pieniądze. Screen:YouTube

Bezinteresowna pomoc zasługuje na nagrodę

Rachunek anonimowego darczyńcy restauracja Avocado Vegan Bistro przekazała fundacji Droga i Przyjaciele. Podopieczni fundacji to głównie bezdomni i seniorzy. Będą mogli skorzystać z dobroci anonimowego klienta.

Senior/ YouTube @Nowe PSL
Senior/ YouTube @Nowe PSL

Trzeba przyznać, że to wspaniały gest. Dzięki temu mężczyzna pomógł wielu potrzebującym ludziom, których nie stać na codzienne posiłki. Ogromne brawa dla anonimowego darczyńcy.

Pamiętajmy, że każdy z nas może pomóc potrzebującym, szczególnie w tych ciężkich czasach pandemii i zimy. Każda złotówka ma ogromne znaczenie.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO