W Polsce panuje ogromny chaos informacyjny. Rodacy zastanawiają się nad tym, czy podczas narzuconego przez rząd ograniczenia przemieszczania się w noc sylwestrową policja będzie kontrolowała pasażerów komunikacji miejskiej oraz taksówki?

Już dziś Sylwester, czyli bal, na który niektórzy czekali niemalże cały rok. W tym radosnym zamieszaniu nie można jednak zapominać o… koronawirusie. Niestety w tym roku da się we znaki. Wszystko przez pandemię.

Sylwester/ screen YT
Sylwester/ screen YT
Sylwester/ screen YT

Aktualnie w Polsce sytuacja jest niepewna. Póki co wszelkie obostrzenia związane z sylwestrem są z grubsza znane jednak w dalszym ciągu budzą pewne niepewności. W kraju zastanawiajmy się w jaki sposób będzie sprawdzane oraz karane nieprzestrzeganie obostrzeń. Okazuje się, ze wprowadzone jeszcze przed świętami sylwestrowe obostrzenie zakładające godzinę policyjną jest niezgodne z prawem.

Jak jednak powiedział Paweł Szefernaker policja będzie mogła karać za nieprzestrzeganie obostrzeń w sylwestra. Co ciekawe sami funkcjonariusze nie do końca wiedzą w jaki sposób mają interpretować przepisy a to, czy otrzymamy mandat czy tez nie zależało będzie od ich dobrej woli.

Wielu Polaków zastanawia się nad tym, czy policja może skontrolować paserów komunikacji miejskiej oraz taksówki. Okazuje się, ze nawet Szefowie policji nie są pewni w związku z czym dają swoim pracownikom wolną rękę. Niestety wielu z nas może zostać ukaranych mandatem nie tylko z powodu rzekomego nieprzestrzegania prawa a zwykłego ‘widzimisię” policjanta.

Co ważne dzisiejszej nocy Policjanci będą sprawdzać głownie trzeźwość kierowców. Na zatrzymanie mogą także liczyć ci, którzy przekraczają prędkość.

Policja. screen:YouTube
Policja. screen:YouTube: KWP
Policja. screen:YouTube

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: „ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA”: ŁUKASZ I OLIWIA SIĘ ROZWODZĄ! TEŚCIOWA UCZESTNICZKI PROGRAMU WBIŁA JEJ SZPILĘ? MOCNE SŁOWA KOBIETY WOBEC SYTUACJI

O tym się mówi w Polsce: JANOWIDZ WOJCIECH GLANC PODZIELIŁ SIĘ NIEPOKOJĄCĄ WIZJĄ. JEGO ZDANIEM 2021 ROK PRZYNIESIE COŚ GORSZEGO NIŻ PANDEMIA. CZEGO POWINNIŚMY SIĘ SPODZIEWAĆ

O tym się mówi na świecie: POWSTANIE REJESTR ANTYSZCZEPIONKOWCÓW? PIERWSZY KRAJ W EUROPIE INFORMUJE O SPORZĄDZENIU SPISU OSÓB NIEZASZCZEPIONYCH NA KORONAWIRUSA