Portal "Super Expresss" zapytał czołowych polityków polskiej sceny politycznej o to, w jaki sposób spędzą sylwestrową noc. O ile w codziennej politycznej rzeczywistości politycy różnych opcji niezbyt często się zgadzają, tym razem zapanowała wśród nich wyjątkowa zgodność. Zamierzają oni spędzić Sylwestra w domu, wspólnie ze swoimi najbliższymi.

Sylwester polityków

Borys Budka z Koalicji Obywatelskiej zdradził "SE", że pożegna stary i przywita nowy rok z członkami najbliższej rodziny. Będą spędzać czas na wspólnej grze w gry planszowe, później obejrzą film - wszystko przy "lampkę czerwonego wina".

Wicemarszałek Senatu Michał Kamiński zaplanował spędzić Sylwestra wspólnie z żoną i z maratonem filmów o przygodach agenta 007. Nie zabraknie też tradycyjnej lampki szampana i zakończenia nocy z dobrą książką.

Michał Kamiński/ YouTube @Super Express
Michał Kamiński/ YouTube @Super Express
Michał Kamiński/YouTube @Super Express

Były Marszałek Senatu, Stanisław Karczewski także postawił na Sylwestra spędzonego z żoną. Będą oglądać imprezy sylwestrowe organizowane przez różne stacje telewizyjne, a także jakiś dobry film. Zabawę, podobnie jak Kamiński skończy z dobrą książką.

Z żoną i dziećmi, a także z psami na sylwestrową noc spędzi Teofil Bartoszewski. Czas upłynie im na rozmowach oraz oglądać filmy.

Władysław Teofil Bartoszewski/ YouTube @Onet
Władysław Teofil Bartoszewski/ YouTube @Onet
Teofil Bartoszewski/ YouTube @Onet

Na dobre jedzenie, lampkę szampana oraz dobry film w towarzystwie żony, postawi europoseł Ryszard Czarnecki. Polityk dodał również, że nie narzeka na wprowadzone restrykcje, bo wie, że ich zadaniem jest zapewnienie nam możliwość hucznego spędzenia Sylwestra w przyszłym roku.

A wy, jak pożegnacie odchodzący i przywitacie Nowy Rok?

To też może cię zainteresować: Agata Duda odmówiła szczepienia na koronawirusa. Dlaczego para prezydencka nie zamierza się szczepić? Znany jest powód tej decyzji

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Przykre wiadomości dla widzów jednego z popularnych teleturniejów. Wszystko stało się nagle. Tej postaci już nie zobaczymy w programie

O tym się mówi: Obowiązkowa opłata, która dotyczy niemal wszystkich Polaków wzrośnie już od 1 stycznia. Podwyżkę mocno odczujemy w portfelu