Tadeusz Rydzyk to jeden z najbardziej znanych polskich duchownych. Ksiądz jest także doktorem nauk teologicznych oraz wykładowcą akademickim w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Ponadto, jest założycielem i dyrektorem rozgłośni radiowej - Radio Maryja oraz Telewizji Trwam.

Ceny produktów Tadeusza Rydzyka są zaskakujące

Tadeusz Rydzyk to duchowny zajmujący się różnego typu działalnością. Niektóre jego posunięcia spotykają się z aprobatą wiernych, inne potrafią wzbudzać spore kontrowersje.

Poza własną telewizją oraz stacją radiową część Rodziny Radia Maryja, spółka z o.o. Nasza Przyszłość, zajmuje się prowadzeniem sklepu internetowego Splendor24. Produkty, które znalazły się niedawno w ofercie sklepu, stały się powodem wielu dyskusji.

Tadeusz Rydzyk. Źródło: youtube.com
Tadeusz Rydzyk. Źródło: youtube.com
Tadeusz Rydzyk. Źródło: youtube.com

Co takiego można kupić w sklepie ojca Rydzyka? Okazuje się, że całkiem sporo i za niemałe pieniądze.

Duchowny oferuje wiele produktów

Głównymi produktami w sklepie Tadeusza Rydzyka są książki, zarówno religijne jak i historyczne, oraz dewocjonalia. Wierni mogą kupić różaniec, którego cena zwala z nóg – kosztuje 89 zł.

Ponadto znajdziemy tam również żele antybakteryjna za 7,50 zł za sztukę, krem fiołkowy za 150 zł, czy krem choinkowy z jodły za 84 zł.

Tadeusz Rydzyk. Źródło: youtube.com
Tadeusz Rydzyk. Źródło: youtube.com
Tadeusz Rydzyk. Źródło: youtube.com

W sklepie Tadeusza Rydzyka są również produkty spożywcze i napoje. Miody kosztują od 18,50 zł do nawet 80 zł. Przyprawa do miodu kosztuje aż 79,90 zł za 100 g. Ponadto znajdziemy herbaty od 8,50 zł, kawę orkiszową za 39,90 zł, czy mąkę z kasztanów jadalnych za 25,50 zł za pół kilograma.

Ktoś się skusił na zakupy w sklepie duchownego?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO