Macieja Kuronia znal niemal każdy. Mężczyzna był jedną z najbardziej charakterystycznych postaci polskiego show-biznesu. Był dziennikarzem, publicystą, prezenterem programów kulinarnych oraz jednym z najbardziej cenionych kucharzy.

Mężczyzna zabłysnął w takich programach jak: "Gotuj z Kuroniem", "Niebo w gębie w WOT", czy "Graj z Kuroniem". Jego nazwisko było cenione przez wielu znawców polskich kuchni, którzy uważali go za kulinarne objawienie naszego kraju.

Maciej Kuroń zmarł 12 lat temu

W 2008 roku całą Polską wstrząsnęła informacja o śmierci kucharza. Wydarzyło się to w Boże Narodzenia. Nikt nie mógł jej przewidzieć, gdyż Kuroń nie miał poważnych kłopotów zdrowotnych. Przyczyną odejścia znanego prezentera było nagłe pojawienie się ciężkiej niewydolności krążenia.

Maciej Kuroń odszedł będąc wśród bliskich w swoim rodzinnym domu w Izabelinie. Jak podaje portal "Pikio.pl" kilka godzin po śmierci Macieja Kuronia na jego stronie internetowej pojawił się krótki wpis informujący o śmierci.

Polska pożegnała wielkiego człowieka

Mimo iż od śmierci Macieja Kuronia minęło 12 lat, kucharz wciąż jest przez wielu wspominany z sentymentem. Jego ogromna pasja do gotowania i poczucie humoru sprawiło, że widzowie go kochali.

Nic dziwnego, że szybko stał się kulinarnym autorytetem, o którym nie sposób zapomnieć. Maciej Kuroń został pochowany na Powązkach w rodzinnym grobie, w którym spoczywa jego matka - Grażyna Kuroń.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO