Jak informuje serwis „Super Express” kamerom telewizyjnym w Sejmie udało się uchwycić chwilę, gdy Jarosław Kaczyński odebrał ważny telefon. Od dawna wiadomo, że prezes Prawa i Sprawiedliwości i minister bezpieczeństwa nie należy do osób, które fascynują się nowinkami technicznymi.

Zatem ci, którzy liczyli na to, że polityk może się pochwalić nowoczesnym i pełnym gadżetów sprzętem mogą się nieco rozczarować.

Jarosław Kaczyński na co dzień posługuje się bowiem telefonem, którego do nowatorskich rozwiązań technologicznych zdecydowanie nie można zaliczyć. Jak wyjaśnia „SE” to niemal przedpotopowy model! Jaki dokładnie?

Jaki telefon posiada Jarosław Kaczyński? Niektórych może zdziwić to, jakim aparatem posługuje się na co dzień

Zgodnie z informacjami portalu o2, Jarosław Kaczyński został sfotografowany z telefonem w środę na sali podczas obrad Sejmu. Prezes PiS musiał najwyraźniej otrzymać ważne połączenie. Jakiego telefonu używa prezes PiS na co dzień? Okazuje się, że jest to wyjątkowo stary model aparatu. Mowa bowiem o telefonie Nokia 3310 w odnowionej wersji z 2017 roku. Kto zatem liczył na nowoczesny smartfon z dotykowym ekranem i tysiącem aplikacji może się srogo przeliczyć.

Nie ma w tym jednak nic dziwnego – cała Polska doskonale wie o tym, że Jarosław Kaczyński mocno sceptycznie podchodzi do nowoczesności i nowinek technologicznych, a także różnych udogodnień.

Prezes PiS nie posiada prawa jazdy i wszędzie wozi go ochrona. Niechętnie posługuje się komputerem, a wiele lat temu mówiono głośno o tym, że Jarosław Kaczyński nie posiada konta w banku. Próżno również szukać go w mediach społecznościowych.

Jarosław Kaczyński/screen Youtube @Prawo i Sprawiedliwość
Jarosław Kaczyński/screen Youtube @Prawo i Sprawiedliwość
Jarosław Kaczyński/screen Youtube @Prawo i Sprawiedliwość

Jak informował portal "Życie": KSIĘŻNA KATE I KSIĄŻĘ WILLIAM ZDECYDOWALI SIĘ NA WYJĄTKOWY GEST Z OKAZJI BOŻEGO NARODZENIA. TO ŚWIĄTECZNA NIESPODZIANKA DLA DROGICH PARZE OSÓB

Przypomnij sobie: MINISTERSTWO ZDROWIA WYSTOSOWAŁO PILNE WIEŚCI DO WSZYSTKICH POLAKÓW. KAŻDY Z NAS DO TEGO PRAWO ZA DARMO. DOKUMENT MOŻE URATOWAĆ ŻYCIE

Portal "Życie" pisał również: POWAŻNA DECYZJA ZAPADŁA W JEDNYM Z POLSKICH MIAST. WSZYSCY MIESZKAŃCY ZOSTANĄ ZOBOWIĄZANI DO PRZEPROWADZENIA TESTÓW NA KORONAWIRUSA

Pisaliśmy również o: OTYLIA JĘDRZEJCZAK NIESPODZIEWANIE MUSIAŁA PRZEJŚĆ POWAŻNĄ OPERACJĘ? MEDIA ZELEKTRYZOWAŁY NAJNOWSZE DONIESIENIA O ZDROWIU WYBITNEJ PŁYWACZKI