Polacy zastanawiali się, co z Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który zbliża się wielkimi krokami – planowo ma odbyć się w styczniu 2021 roku. Czasu zostało niewiele, sytuacja wciąż jest niepewna ze względu na pandemię.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2021 będzie nieco inny niż zwykle

Odpowiedzialny za Fundację WOŚP Jurek Owsiak ogłosił, że finał zostanie zorganizowany. Będzie to już 29. raz. Tym razem wystartuje pod nazwą „Finał z głową”, a zebrane środki zostaną przeznaczone na diagnostykę głowy, otolaryngologię oraz laryngologię.

W jaki sposób zorganizowane zostanie wydarzenie? Jurek Owsiak ujawnia, że koncerty odbędą się tak, jak dotychczas, zachowane zostaną wszelkie zasady obowiązujące w czasie pandemii COVID-19, zachowane odległości, a koncerty – dużo mniejsze. Dziać się będzie również w sieci.

Wolontariusze i sztaby otrzymają maseczki i płyny do dezynfekcji, a każdy współpracujący przy organizacji 29. Finału przejdzie test na COVID-19.

WOŚP 2021 już ruszył! Jak możne wesprzeć cel?

Już dziś można wesprzeć cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2021. Ruszyły bowiem, dostępne na Allegro, aukcje charytatywne. Udział w nich biorą gwiazdy polskiej sceny filmowej, czy muzycznej.

Wylicytować można między innymi obiad w towarzystwie Cezarego Pazury, spacer z Andrzejem Grabowskim, czy przejażdżkę lokomobilą z lat 20. ubiegłego wieku.

Możliwości jest naprawdę wiele, a cel szczytny i wielki. Warto wciąż udział w aukcji i przyczynić się do szerzenia dobra. Cała lista aukcji dostępna jest na stronie Aukcje.wosp.org.pl.

Jerzy Owsiak. Źródło: youtube.com
Jerzy Owsiak. Źródło: youtube.com
Jerzy Owsiak. Źródło: youtube.com

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO