Jak wynika z informacji przekazanych przez portal "Pikio", na sprzedaż trafi limuzyna ojca Tadeusza Rydzyka. Audi A6 C7 z 2011 roku będzie można nabyć w dość niskiej cenie, przez co będzie mogło sobie na niego pozwolić znacznie więcej osób, niż w dniu, kiedy luksusowy samochód kupował toruński redemptorysta.

Limuzyna ojca Tadeusza Rydzyka wystawiona na sprzedaż

W jednym z serwisów z ogłoszeniami motoryzacyjnymi można znaleźć ofertę sprzedaży limuzyny Audi A6 C7, która należała do samego ojca Tadeusza Rydzyka. Auto z 2011 wyceniono obecnie na 49 999 złotych. Ta dość niska cena stanowi wynik dużego przebiegu. Limuzyna przejechała łącznie 386 219 km. W ogłoszeniu zasygnalizowano konieczność wymiany silnika, co dla kupującego łączy się z kolejnymi kosztami.

YouTube

W 2011 roku, kiedy auto trafiło do toruńskiego redemptorysty, wartość podstawowej jego wersji wynosiła około 190 tys. zł. Po doposażeniu Audi w kilka udogodnień, jego cena gwałtownie rosła, przez co mogło sobie na nie pozwolić niewiele osób w naszym kraju. Serwis "Auto Świat" wskazuje, że starsze egzemplarze tego modelu wyceniane są na około 65 tys. zł, choć pewniej jest kupować te, których wartość przekracza 80 tys. zł.

YouTube

Nie ulega wątpliwości, że ojciec Tadeusz Rydzyk zadbał o luskus i komfort podróżowania limuzyną Audi A6 C7. Będzie się mógł o tym przekonać ten, kto je kupi od sprzedającego z okolic Warszawy.

Chcielibyście zostać właścicielami limuzyny ojca Tadeusza Rydzyka? Myślicie, że z czasem samochód będzie jeszcze cenniejszy?

To też może cię zainteresować: W 2021 roku portfele wielu Polaków mogą się uszczuplić nawet o 2800 złotych. Już od przyszłego roku w górę pójdzie stawka, która dotknie masę osób

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czy na starej monecie można zarobić 2,8 miliona złotych? Jednemu z kolekcjonerów właśnie się to udało! Pod koniec listopada padł prawdziwy rekord

O tym się mówi: Niepokojące doniesienia o czternastej emeryturze. Seniorzy jednak nie dostaną czternastek? Nadal nie uchwalono odpowiedniej ustaw