Jak podaje portal " Super Express", Krzysztof Jackowski zdecydował się opowiedzieć swoim obserwatoro, co czeka nas w przyszłym roku. W jego wypowiedzi nie zabrakło ostrzeżeń. Czego powinniśmy się spodziewać już niwbawem? Niestety jasnowidz z Człuchowa nie miał dla nas dobrych wiadomości.

Krzysztof Jackowski mówi, jaki będzie 2021 rok

W swoim ostatnim programie Krzysztof Jackowski podzielił się ze swoimi widzami najnowszą wizją dotyczącą tego, co może się wydarzyć w nadchodzącym 2021 roku. Niestety nie ma dobrych informacji. Już na wstępie zaznaczył, że czekają nas niepokojące czasy. Swoje skojarzenia związane z przyszłością określił jako "dziwne" i "kompletnie nielogiczne".

YouTube

Jackowsi zaznaczył, że w swojej wizji jest pewien, że jest poniedziałek. "To są wizje, które kojarzą mi się od tak, to co pierwsze mi się skojarzy" - stwierdził. Poniedziałek ten określił mianem "białego". W swojej wizji zobaczył puste ulice, zupełnie opustoszałe miasto. Nie był w stanie powiedzieć jednak następstwem czego jest ta pustka i z czym można byłoby ją wiązać.

Jasnowidz z Człuchowa wskazał, że ulice są zupełnie puste, czasem tylko przejeżdża po niej samochód z dużą prędkością, "jakby pilnował porządku". Podkreślił również, że ma przeczucie iż jest to ulica w Polsce.

Jackowski dodał również, że może dojść nagle do czegoś w rodzaju pogorszenia. Dojdzie do "kompletnie niezrozumialej sytuacji" w naszym kraju, a także może w Czechach i na Słowacji. W tym kontekście pojawił się także pośpiech. Jasnowidz z Człuchowa dotrzegł w swojej wizji punkty, do których będą szli ludzie i jego zdaniem niekoniecznie są to szpitale. Jak twierdzi Jasnowidz może chodzić o szczepienia.

Krzysztof Jackowski wspomniał również o czerwonej granicy, po której nastąpi koniec względnego spokoju, z jakim mamy do czynienia teraz. "Ta granica to kres sytuacji obecnej i do tej sytuacji obecnej dołączenie czegoś drugiego, co spotęguje to, co się teraz się dzieje, anie ma związku z zarazą" - dodał.

Co sądzicie o tych przepowiedniach Krzysztofa Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: Jedno kliknięcie w SMS może pozbawić cię wszystkich pieniędzy. Nowy sposób oszustów zyskuje na popularności

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Robert Biedroń nie zostawił na Edycie Górniak suchej nitki. „To smutny koniec wielkiej artystki”. O czym mówi

O tym się mówi: Zobaczyła błąkającego się, zagubionego mężczyznę. Po kilku dniach postanowiła mu pomóc i opublikowała smutny post na Facebooku. O co chodzi