Uwaga! Niezwykle ważna informacja, szczególnie dla kierowców. Synoptycy zapowiadają, że nadciąga zimowa aura i ostrzegają przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, które mogą być niebezpieczne dla poruszających się po drogach. Jaka zatem jest prognoza pogody na najbliższe dni? Koniecznie sprawdź!

Jak wiadomo, niemalże cała jesień przebiegała dość przyjemnie – temperatury były znośne, wiatr zazwyczaj słaby, a opadów niewiele. To sprawiło, że tegoroczna jesień była wręcz idealna na codzienne spaceru i ruch na świeżym powietrzu.

Tydzień temu jednak ta sytuacja uległa nagłej zmianie, gdyż z dnia na dzień można było odczuć wyraźną różnicę w panującej na zewnątrz aurze. Pojawiło się mroźne powietrze, zimny i porywisty wiatr oraz znacznie niższe temperatury.

Okazuje się, że prawdziwa zima dopiero przed nami, ponieważ już od dziś zaczynają się jeszcze większe spadki temperatury...

Synoptycy ostrzegają przez złymi warunkami na dworze!

Jak wynika z zapowiedzi meteorologów, już dziś, w niedzielę 29 listopada można odczuć ogromną różnicę w pogodzie. Niestety, temperatura w całym kraju będzie oscylować w granicach zera, a w niektórych rejonach zejdzie poniżej wskazując ujemne wartości.

Najnowsza prognoza pogody ukazuje również możliwość opadów śniegu, szczególnie na wschodzie kraju oraz w górach. Na zachodzie zaś przewiduje się duże opady deszczu. Ta nieprzyjemna, chłodna aura utrzyma się aż do czwartku.

Warto wyciągnąć grubsze ubrania oraz zachować ostrożność na drogach!

fot. fakt.pl