Znana polska tenisistka przez lata mogła liczyć na wsparcie swoich fanów. Nie ulega watpliwości, że jej liczne sukcesy na kortach tenisowych przyniosły jej popularność i rozgłos. Taka sława niesie ze sobą liczne spotkania ze sponsorami, udziały w ważnych wydarzeniach, czy konferencjach prasowych.

Każdemu może przytrafić się wpadka

Gdy kilka lat temu doszło do podjęcia współpracy gwiazdy tenisa ze szwajcarskim producentem drogich zegarków Rado, należało to nagłośnić, gdyż tego wymagała kampania reklamowa.

Miała w tym celu miejsce konferencja prasowa, podczas której fotoreporterom uciekły nagle oczy tam, gdzie kompletnie nie powinny...

Agnieszka wystąpiła wówczas w kusej, acz słodkiej spódniczce, która w pozycji siedzącej okazała się bardziej zdradziecka, niż sądziła jej właścicielka...

se.pl

Gdy Agnieszka usiadła z mikrofonem w dłoni, by podjąć rozmowę, dość szybko zorientowała się, że choć nóżki trzymała ciasno złożone razem, to nie chroni przed ujawnieniem tego, co podczas konferencji prasowej powinno być zakryte.

se.pl

Gdy spostrzegła ożywione zainteresowanie fotoreporterów tym, co ma pod spódniczką, natychmiast założyła nogę na nogę. Niestety mało eleganccy pracownicy prasowi zdążyli już uwiecznić jej bieliznę.

se.pl

Takie zachowanie jest przykre, uwłaczające godności zawodu, a przede wszystkim - prawdziwy mężczyzna nigdy by się nie zdobył na coś takiego.

Co o tym sądzicie? Czy tego typu "sensacje" powinny ujrzeć światło dzienne?

O tym się mówi: Kamil Bednarek pochwalił się swoją ukochaną. Niezwykła kobieta z Zambii

Zerknij: Ojciec Dyrektor przerwał milczenie. Co ważnego przekazał Polakom

Nie przegap: Tajemnice Papieża Franciszka powoli wychodzą na jaw. W międzyczasie poznajmy jego codzienność. Z czego zrezygnował Papież