Już w tą sobotę, 28 listopada, znany bank w Polsce rozpocznie prace techniczne, które uniemożliwią klientom korzystanie z ich usług. O jaką instytucję finansową chodzi?

Klienci tego banku muszą się pospieszyć

Jakiś czas temu Alior Bank poinformował swoich klientów, że do swoich struktur dołączy T-Mobile Usługi Bankowe. Z tęgi powodu w ten weekend usługi tych dwóch instytucji będą niedostępne.

Banknoty. Źródło: Youtube
Banknoty. Źródło: Youtube
Banknoty. Źródło: Youtube

Już dzisiaj, 28 listopada, o godzinie 23:00 rozpoczną się prace techniczne. Potrwają one do 29 listopada 2020 roku do godziny 19:00.

Klienci T-Mobile Usługi Bankowe będą musieli obecnie korzysta. Z usług Alior Banku. Dlatego osoby korzystające z obu sieci muszą wiedzieć, że potrzebną gotówkę będą musieli wypłacić wcześniej. Ważne prace techniczne potrwają do niedzielnego wieczora.

Bank ostrzega przed oszustami. Źródło: pomorska.pl
Bank ostrzega przed oszustami. Źródło: pomorska.pl
Bank ostrzega przed oszustami. Źródło: pomorska.pl

Niedostępne będą również systemy bankowości internetowej i mobilnej. Alior Bank zaleca również, aby wszystkie ważne przelewy klienci zlecili przed rozpoczęciem prac technicznych.

Znana instytucja rozpocznie prace techniczne już w ten weekend

Natomiast duża sieć bankowa zachęca również klientów banku T-Mobile Usługi Bankowe do zapoznania się z instrukcją logowania do bankowości internetowej w Alior Banku. W końcu czeka ich mała zmiana.

Bank. Źródło: bankomania.pkobp.pl
Bank. Źródło: bankomania.pkobp.pl
Bank. Źródło: bankomania.pkobp.pl

Na szczęście ważne informacje typu: historia operacji, historia wiadomości, zlecenia stałe, wyciągi, statusy kart, limity i kody PIN kart płatniczych, szablony płatności, przelewy odroczone, polecenia zapłaty, czy powiadomienia o zdarzeniach na rachunku, zostaną przeniesione do Alior Banku.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO