Niezwykła akcja, która rozrosła się na całą Polskę ma na celu zapobieganie sytuacji, jaką z przerażeniem odlądaliśmy w Bergamo. Telewizyjne transmisje o bezsensownych zgonach - głównie seniorów podczas lockdownu przerażały resztę świata. Gwiazdy i celebryci postanowili wspierać tę akcję.

#SENIOR W KORONIE

Instagram

Grupa wolontariuszy, postanowiła w marcu bieżącego roku rozpocząć pomaganie seniorom podczas trwania pandemii, robiąc zakupy, drobne naprawy w domu, wyprowadzając pupile na spacer, czy wykonując prace porządkowe. W trakcie działania grupy okazało się jednak, że wszystko to, czym się do tej pory zajmowali, było czubkiem góry lodowej potrzeb.

Instagram

Skrajne ubóstwo, w jakim często samotnie żyją seniorzy porzuceni przez najbliższe rodziny, poruszyło serca wolontariuszy, postanowili zatem mocniej rozwinąć skrzydła pomagania. Powstała zbiórka na zrzutka.pl, oraz grupy na Facebooku, dzięki którym koordynacja wolontariuszy z całej Polski jest szybsza i skuteczniejsza.

BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA KAŻDEGO KTO CHCIAŁBY PODAROWAĆ NASZYM SENIOROM PRODUKTY W TRANZYTOWYM OKIENKU Poniższe informacje są z 25 października 2020 - będziemy na bieżąco odnawiać listę najpotrzebniejszych rzeczy żebyście mieli ją zawsze pod ręką tutaj na grupie 🙂 Bardzo Wam dziękujemy, że tak tłumnie odwiedzacie nasze #tranzytoweokienko - JESTEŚCIE CUDOWNI! Brak nam słów żeby opisać co czujemy..

Instagram

Dominika Tajner-Wiśniewska postanowiła na swoim InstaStory wesprzeć tę akcję.

Co sądzicie o akcji i zaangażowaniu Dominiki?

O tym się mówi: Zadziwiająca decyzja sądu w sprawie obowiązku noszenia maseczek. Mandat za jej brak anulowany

Zerknij tutaj: Danuta Martyniuk podzieliła się treścią SMS-ów, jakimi wymieniła się z byłą już synową. To wzbudziło kontrowersje

Nie przegap: Książę Harry jest owocem zdrady? Ekspertka wyjawia prawdę na temat największego sekretu rodziny królewskiej