Lara Gessler od pewnego czasu jest szczęśliwa mama. Córka restauratorki po zawirowaniach w życiu prywatnym nareszcie może cieszyć się spokojem. Cala swoja energie poświęca nowonarodzonej córeczce.

Lara Gessler na spacerze w górach

Córka Magdy Gessler ma za sobą jedno krótkie i nieudane małżeństwo, po którym na szczęście znalazła szybko pocieszenie. W jej życiu pojawił się bowiem jej aktualny partner i ojciec jej córeczki Piotr Szeląg.

Lara Gessler i Piotr Szeląg. Źródło: kobieta.wp.pl
Lara Gessler i Piotr Szeląg. Źródło: kobieta.wp.pl
Lara Gessler i Piotr Szeląg. Źródło: kobieta.wp.pl

Para całkiem niedawno wzięła ślub a z końcem października na świat przyszła ich córeczka, która stała się prawdziwym oczkiem w glosie całej rodziny. Rodzice dali dziewczynce imię zaczerpnięte z literatury. Nena jest inspiracją pochodzącą od Witkacego.

Lara Gessler na swoim Instagramie chętnie pokazuje swoje życie prywatne. Od czasu pojawienia się Neny dziewczynka stała stałym bywalcem jej mediów społecznościowych.

Ostatnio Lara zamieściła na swoim Instagramie fotografię z kolejnego rodzinnego spaceru. Tym razem szczęśliwa trojka napalała się widokiem pięknych górskich szlaków.

Zaledwie miesięczna Nena ma za sobą już pierwszą wyprawę w góry. Rodzice postanowili pokazać Nenie Tatry. Dziewczynka miała okazje po raz pierwszy zobaczyć miedzy innymi Dolinę Chochołowską.

Obok wyprawy córki Magdy Gessler internauci nieprzeszli obojętnie. Wzbudziła ona dość sporo kontrowersji, głownie przez fakt, ze aktualnie w Polsce panuje zakaz podróżowania a hotele dostępne są jedynie dla tych osób, które podróżują służbowo.

To też może cię zainteresować: JEST DECYZJA O ZNIESIENIU ZAKAZU HANDLU W NIEDZIELĘ. OGROMNA RZESZA POLAKÓW CZEKA NA PODJĘCIE DZIAŁAŃ. SZYKUJE SIĘ SPORE NIEZADOWOLENIE OBYWATELI

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: BUDOWA POŁUDNIOWEJ OBWODNICY WARSZAWY DOBIEGA KOŃCA. ZNANE SĄ JUŻ TERMINY UKOŃCZENIA PRAC. MIESZKAŃCY STOLICY NIE MOGĄ SIĘ JUŻ DOCZEKAĆ

O tym się mówi na świecie: TATA I JEGO DWAJ SYNOWIE PRZYGOTOWALI MNÓSTWO MATERIAŁÓW NA OPAŁ. TO, CO ZROBILI DALEJ, WZRUSZA DO ŁEZ