Jak podaje portal "Pomponik", Wiesława Kwiatek zdecydowała się wziąć udział w programie "Saatorium miłości", żeby znaleźć swoją drugą połówkę. W programie jej się to nie udało, ale poza nim, już tak. Wiesia zdecydowała się opowiedzieć, o okolicznościach w jakich poznała swoją nową miłość. Potwierdziła także plotki dotyczące istotnych zmian w programie "Sanatrium miłości", o których speulowano już od jakiegoś czasu. Co się zmieni?

W oczekiwaiu na kolejny sezon programu

W wywiadzie udzielonym portalowi "Pomponik", Wiesia Kwiatek przyznała, że z niecierpliwością czeka na kolejny sezon programu "Sanatorium miłości". Dodała, że jest on owiany tajemnicą i do tej pory jedynym, co wiadomo na jego temat, to, że nie był kręcony w Ustruoniu. Tym razem kuracjusze będą szukali miłości w sanatorium Wielka Pieniawa w Polanicy.

Wiesława Kwiatek przyznała, że udział w programie sprawił, że jest teraz bardziej rozpoznawalna, przez co nie może - jak miało to miejsce do tej pory - ubiegać się o role epizodyczne. O bardziej znaczące role jest znacznie trudniej, tym bardziej teraz, kiedy epidemia ograniczyła możliwości zarobkowania.

YouTube

Wiesia Kwiatek znalazła miłość

W rozmowie z "Pomponikiem", Wiesława Kwiatek zdradziła w jakich okolicznościach poznała swojego obecnego partnera. Jak się okazało ukochany Wiesi fotografował ją przez kilka dni po kryjomu, do czego się przyznał. Wyjaśnił, że robił to, bo po prostu obawiał się tak po prostu do niej podejść. Wszystko działo się w Świnoujściu, gdzie uczestniczka "Sanatorium miłości" przebywała na urlopie.

Wiesia przyznała, że na robieniu zdjęć się nie skończyło. Para wybrała się w "romantyczny rejs po wodach Bałtyku wieczorową porą", później wybrali się do nadmorskich kawiarenek, by skończyć spotkanie w hotelu. Więcej szczegółów z randki z ukochanym Wiesia Kwiatek nie zdecydowała się ujawnić.

YouTube

Całą rozmowę z Wiesławą Kwiatek przeczytacie tutaj.

Co sądzicie o zmianie lokalizacji programowego sanatorium?

To też może cię zainteresować: Jarosław Kret w bardzo ciężkim stanie zdrowia? Sensacyjne doniesienia o znanym prezenterze pogody. Gwiazdor telewizji miał być krok od najgorszego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mama Zenka Martyniuka przerwała milczenie. Zdradziła wiele tajemnic z jego życia. Tego o królu disco polo nikt nie widział

O tym się mówi: Jakie będzie Boże Narodzenie 2020? Ile Polacy planują wydać na organizację świąt i prezenty? Ekonomiści rozwiewają wątpliwości. Spore zaskoczenie