Kiedy program „Idol” po raz pierwszy pojawił się w naszym kraju, od samego początku zdobył niebywałą popularność. Jedną z jego uczestniczek była Ewelina Flinta! Jak rozwinęła się kariera wokalistki?

Kariera piosenkarki skończyła się nagle

Podczas nagrywania programu „Idol” praktycznie wszyscy byli przekonani, że przed Eweliną Flintą stoi wielka kariera. Po raz pierwszy usłyszeliśmy bowiem jej głos właśnie w tym programie i miało to miejsce 18 lat temu!

Ewelina zajęła w „Idolu” drugie miejsce i zaraz po zakończeniu programu mocno zaangażowała się w karierę muzyczną. Już rok później wydała swój pierwszy album „Przeznaczenie”. W 2005 roku ukazał się natomiast jej drugi studyjny album zatytułowany „Nie znasz mnie”. Piosenkami z repertuaru Eweliny Flinty, które najbardziej zapadły nam w pamięć jest bez wątpienia utwór „Żałuję” oraz „Nie kłam, że kochasz mnie”.

Wokalistka zdobyła także nagrody za swoją twórczość. Dwa razy była bowiem nagrodzona Superjedynką, otrzymała tytuł najlepszej wokalistki roku. Jednak po wydanych dwóch płytach kariera Eweliny Flinty mocno przystopowała.

Ewelina Flita wróci na scenę!

Jak informuje portal Super Express, już niebawem wokalistka znów wróci na scenę! Jak się okazuje, Ewelina Flinta została zaproszona do projektu „Sounds Like Women”. Jest on dedykowany kobietom, które w swoim życiu doznały przemocy domowej.

Pomysłodawczynią projektu jest Luiza Staniec, która chce zrealizować projekt właśnie z Eweliną Flintą oraz Renatą Przemyk. Obie panie wykonają w projekcie utwór „Kochana”.

- Stworzyła ten projekt, by wesprzeć kobiety i mówić o wszelkiej przemocy domowej, fizycznej, seksualnej i nierównościach, jaki cały czas spotykają kobiety – wyznała na temat Luizy Staniec, Ewelina Flinta podczas wywiadu w programie „Dzień Dobry TVN”.

Jak informował portal "Życie": „THE VOICE OF POLAND”: TOMSON ZDECYDOWAŁ SIĘ NA MOCNY KOMENTARZ. TO NIE DO UWIERZENIA, ZE TAKIE SŁOWA PADŁY NA ANTENIE TVP! EMOCJE TRENERA WZIĘŁY GÓRĘ

Przypomnij sobie: WARSZAWA: JUŻ NIEBAWEM NA ULICACH MIASTA ROZBŁYSNĄ ŚWIATŁA I OZDOBY ŚWIĄTECZNE. W TYM ROKU JEDNAK BĘDZIE ICH ZNACZNIE MNIEJ NIŻ ZAZWYCZAJ. O CO CHODZI

Portal "Życie" pisał również: JOANNA KUROWSKA ZNALAZŁA SIĘ W TRUDNEJ SYTUACJI. AKTORKA W OSTATNICH MIESIĄCACH MIAŁA STRACIĆ PRAWDZIWĄ FORTUNĘ. TO NIEŁATWE, BO GWIAZDA MA NA UTRZYMANIU CÓRKĘ