W ubiegłym stuleciu ludzie zwracali większą uwagę na dobór mebli i wystroju: wiedzieli, co powinno być z czego wykonane, gdzie powinno stać i jaką energię niesie.

Zła energia

Dziś coraz częściej słyszy się, że w domach często gubią się rzeczy, gospodarstwa domowe i zwierzęta domowe są chore, rośliny giną, słychać niezrozumiałe odgłosy i dźwięki, często przepalają się żarówki — to oznaki nagromadzonej złej energii.

Aby pozbyć się negatywu z domu, dokładnie sprawdź wszystkie pokoje pod kątem starych elementów dekoracyjnych. Być może te rzeczy są przyczyną gromadzenia się negatywnej energii.

Figurki ptaków

Postaraj się jak najszybciej pozbyć się figurek gołębi, orłów i bocianów. Ten element wystroju przynosi nieszczęście do domu.

Figurki

Figurka słonia z podniesioną trąbą przynosi szczęście i powodzenia w domu. Wręcz przeciwnie, figurka słonia z obniżonym trąbą obiecuje tęsknotę, ciężkie myśli i rozpacz.

Prezenty, które się nie podobały

Należy je również wyrzucić, ponieważ takie rzeczy zachowują energię przeszłości. Najprawdopodobniej pozostawiły ślad uczuć i emocji, które odczuwałeś, otrzymując prezent.

Obrazy ryb

Ten element wystroju sprawia, że ​​jesteś wrażliwy na osoby o większej energii. Lepiej pozbyć się zdjęć ryb.

Rogi zwierząt

Mogą powodować poważne kłopoty, aż do utraty ukochanej osoby.

Naczynia z pęknięciami

Naczynia z wadami tracą integralność energetyczną i zakłócają energię pożywienia. Są takie naczynia — po prostu możesz zrobić sobie krzywdę!

Zużyte buty

Pod żadnym pozorem nie przechowuj starych butów w szafach! Stare pantofle i buty należy natychmiast wyrzucić, ponieważ przyciągają do właściciela obrażenia, szykanowanie i oszczerstwa.

Istnieje również wiele elementów dekoracyjnych, które wnoszą do domu pozytywną energię. Koniecznie kup kilka z tych rzeczy!

Haftowane poduszki do sof

Służą jako talizman dobrego samopoczucia rodziny i miłości małżeńskiej.

Fikus

Oszałamiająca roślina doniczkowa, która gromadzi wokół ciebie pozytywną energię, pomaga skupić się i wyciszyć po stresie.

Kłosy pszenicy

Doskonale neutralizują prądy ujemnej energii w domu. Zaleca się trzymać na stole wazon z kłosami pszenicy, przy którym zbiera się cała rodzina.

Jak informował portal "Życie": PREZYDENT PEWNEGO MIASTA WRZUCIŁ DO SIECI ZDUMIEWAJĄCE NAGRANIE. DRWI ZE SŁAWOMIRA ŚWIERZYŃSKIEGO. POLITYK NIE ZOSTAWIŁ NA GWIAZDORZE SUCHEJ NITKI

Przypomnij sobie: WARSZAWA: PROJEKT BUDŻETU MIASTA NA ROK 2021 JEST BARDZO SKROMNY. KORONAWIRUS SPOWODOWAŁ ZNACZNY SPADEK PRZYCHODÓW. JAKIE INWESTYCJE SĄ W PLANACH

Portal "Życie" pisał również: WARSZAWA: JUŻ NIEBAWEM NA ULICACH MIASTA ROZBŁYSNĄ ŚWIATŁA I OZDOBY ŚWIĄTECZNE. W TYM ROKU JEDNAK BĘDZIE ICH ZNACZNIE MNIEJ NIŻ ZAZWYCZAJ. O CO CHODZI