Jak podaje portal "Pikio", Hanna Lis dała upust emocjom, w mocnych słowach opisując, co naprawdę myśli o wydarzeniach z warszawskich ulicw Święto Niepodległości. Na profilu w mediach społecznościowych zamieściła nagranie, w którym w dosadnych słowach powiedziała, co myśli o demonstrantach, którzy manifestowali pod kamienicą, w której mieszka.

Mocne nagranie Hanny Lis

Pomimo zakazu, na warszawskich ulicach pojawiły się tłumy, by uczcić Święto Niepodległości. Nie obyło się jednak bez sytuacji, które z patriotyzmem mają niewiele wspólnego. Do zamieszek i starć z policją doszło przy rondzie de Gauelle'a. W trakcie manifestacji w jednej z kamienic w centrum stolicy doszło do pożaru, który wywołała najprawdopodobniej raca lub petarda.

Jak się okazało, we wspomnianej kamienicy mieszka Hanna Lis. Dziennikarka nie ukrywała swojego przerażenia i oburzenia tym, do czego doszło. Nagranie zamieszczone przez dziennikarkę na Instagramie pełne było emocji i nie ma się czemu dziwić, pożar stanowi zagrożenie dla wszystkich mieszkańców.

Dziennikarka nazwała demostrantów "patoidiotami" i zaznaczyła, że powinni oni trafić do "pierdla". Zażądała również, aby "zdelegalizować ten cholerny marsz nienawiści". Odwołała się również do manifestacji kobiet wskazując, że pod kamienicą, w której doszło do pożaru, nie ma kordonów policji i policyjnych policjantów, które w dużej ilości ochraniały dom prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Hanna Lis poinformowała również, że szczęśliwie właściciela nie było w domu, zadała również pytanie, co by było, gdyby jednak się w nim znajdował?

Myślicie, że Hanna Lis ma rację?

To też może cię zainteresować: Zaskakujące informacje o szpitalu tymczasowym na Stadionie Narodowym. Okazuje się, że aby zostać przyjętym, należy spełnić szereg kryteriów. Jakich

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ivanka Trump straciła status i pracę w Białym Domu. Co teraz zrobi córka i doradczyni byłego prezydenta

O tym się mówi: Zamieszki podczas Marszu Niepodległości w Warszawie. Ministerstwo wystosowało już odpowiedź na wydarzenia z 11 listopada