Kayah z ważnym przesłaniem dla kobiet

Jak podaje portal "Plotek", miniony finał "Tańca z Gwiazdami" był bardzo emocjonujący. Pierwsze miejsce w tanecznym starciu zajęła Edyta Zając, natomiast na drugim miejscu uplasowała się Julia Wieniawa. Na scenie wystąpiła równiez Kayah i Viki Gabor. Obie panie w duecie zaśpiewały piosenkę "Ramię w ramię", która w świetle ostatnich wydarzeń w Polsce, niosła ogromny przekaz. Kayah nawiązała do strajku kobiet, które nie zgadzają się na wyrok Trybunału Konstytucyjnego. Mowa o zakazie aborcji w przypadku, kiedy płód jest nieodwracalnie i w bardzo dużym stopniu uszkodzony. Wokalistka podczas występu przyciągnęła wzrok jednym elementem garderoby.

Kayah miała na sobie czarną sukienkę, do której przypięła pokaźnych rozmiarów błyskawicę - symbol aktualnych strajków kobiet. Dodatkowo na Instagramie umieściła ważny wpis, w którym słowami własnej piosenki wsparła protestujących.

Kochane! Choć w pracy, to zawsze z Wami! #ramiewramie „...bo żadna dama nie będzie WALCZYĆ sama, gdy sióstr tyle ma, gdy jest pośród nas, więc moja miła WALCZ!” Kayah

Kayah i Viki Gabor
Kayah i Viki Gabor

To również może Cię zainteresować: SKLEPY BIEDRONKA CZYNNE W KRAKOWIE CAŁĄ DOBĘ. SIEĆ UMOŻLIWI ZAKUPY W NOCY

Zobacz także: BAKTERIE POWAŻNEJ CHOROBY WYKRYTE W JEDNYM Z PRODUKTÓW LIDLA. GIS OSTRZEGA