Anna Lewandowska apeluje o otwieranie siłowni

Jak podaje portal "Pudelek", z dniem 17 października w życie wchodzą kolejne obostrzenia wprowadzone przez rząd ze względu na kiepską sytuację epidemiologiczną. Okazuje się, że gros siłowni i placówek fitness ma zostać zamkniętych. Przedstawiciele tej branży decydują się na protesty, a pierwszy z nich ma się odbyć już dzisiaj o godzinie 10 na warszawskim Placu Zamkowym. Właściciele klubów sportowych, pracownicy oraz trenerzy uważają, że kolejny lockdown zniszczy ich branżę i spowoduje ogromne straty.

Na ten temat wypowiedziała się również Anna Lewandowska, która poprzez udostępnioną w mediach społecznościowych grafikę, sprzeciwia się działaniom rządu. Na Instagramie uwieczniła napis: NIE!!! DLA ZAMKNIĘCIA KLUBÓW FITNESS I SIŁOWNI. TO MY DBAMY O WASZE ZDROWIE I ODPORNOŚĆ.

Czas pokazać ilu nas jest oraz że nie jesteśmy marginalną branżą. 100 000 miejsc pracy jest na szali. Miliardy złotych również. Nie przeżyjemy kolejnego lockdownu. Wszystko - albo nic. Decyzja należy do Nas wszystkich! organizatorzy protestu branży fitness.

Anna Lewandowska. Źródło: Instagram
Anna Lewandowska. Źródło: Instagram
Anna Lewandowska. Źródło: Instagram

To również może Cię zainteresować: MILIONY MIESZKAŃCÓW POLSKI NIE SĄ BEZPIECZNI. WYDANO WAŻNE OSTRZEŻENIA. O CO CHODZI

Zobacz także: WARSZAWA: APEL DYREKTORÓW SZPITALI DO WŁADZ. JEST BARDZO ŹLE. O CO CHODZI