Nad morzem powoli kończy się sezon turystyczny. Trwający zazwyczaj od późnej wiosny do wczesnej jesieni sezon swoje apogeum co roku osiąga w środku lata – to właśnie wtedy w najpopularniejszych kurortach aż roi się od turystów.

W tym roku ze względu na niechęć – lub niekiedy niemożność – do wyjazdów zagranicznych nad morzem odnotowano prawdziwe tłumy przyjezdnych. Teraz, gdy zrobiło się nieco luźniej, codzienne życie w nadmorskich miastach wraca do normy. Wraz z nim wracają także… zwierzęta. Te udało się uchwycić wśród sporej ilości ludzi tuż nad morzem.

Dziki. Źródło: fakt.pl
Dziki. Źródło: fakt.pl

Prawdziwe gwiazdy na nadmorskim spacerze. Ciężko w to uwierzyć

Jak podaje Fakt, do zdarzenia doszło w minioną sobotę. To właśnie wtedy, podczas pięknej pogody, nad morzem ponownie zaroiło się od ludzi – miejscowi wyszli na spacery, a jedni z ostatnich turystów przyjechali na późny urlop lub na weekend. Wtem ścieżkę przecięły prawdziwe zwierzęce gwiazdy.

Pośród tłumów w Sopocie można było spotkać… dziki. Cała dzicza rodzinka – mama, tata oraz warchlaki – spacerowały na plaży w okolicach molo w Sopocie.

Dziki. Źródło: fakt.pl
Dziki. Źródło: fakt.pl

Zwierzęta znalazły się znienacka przy brzegu morza. Wyszły z wydm, a następnie, nie zważając na tłumy, postanowiły napić się wody z morza.

Rodzinka podeszła do brzegu i napiła się. Następnie dziki ryły w piasku, poszukując czegoś ciekawego, i przez chwilę dokazywały w okolicy, we wspólnej zabawie.

Dziki. Źródło: fakt.pl
Dziki. Źródło: fakt.pl

Turyści byli wystraszeni, jednak zwierzęta nie przywiązywały wagi do otoczenia, całkiem je ignorowały. Przez chwilę przebywały nad brzegiem morza, następnie zaś postanowiły wrócić tam, skąd przyszły, i zniknęły na wydmach.

Trzeba przyznać, że takie spotkanie pierwszego stopnia to prawdziwa przygoda!

Dziki. Źródło: fakt.pl
Dziki. Źródło: fakt.pl

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: NAJNOWSZE USTALENIA POLICJI W SPRAWIE OJCA, KTÓRY ZAPOMNIAŁ O SWOICH DZIECIACH WYSIADAJĄC Z POCIĄGU. RODZINA TRAFI POD OBSERWACJĘ SĄDU

Jak informował portal Życie: SERIA WPADEK W PROGRAMIE „ROLNIK SZUKA ŻONY”. WIDZOWIE NIE MOGLI UWIERZYĆ W TO, CO ZOBACZYLI NA EKRANACH SWOICH TELEWIZORÓW

Portal Życie pisał również o… KORONAWIRUS NIE ODPUSZCZA. SANEPID POSZUKUJE PODRÓŻUJĄCYCH POCIĄGIEM NA POPULARNEJ TRASIE